Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van köztetek valaki, aki úgy...

Van köztetek valaki, aki úgy fogyott, életmódváltással, hogy elhagyta a cukrot, a lisztes dolgokat, édességet? Fiú vagy lány mindegy, mindenki tapasztalata érdekelne! Le írnátok mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 19:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak most kezdem, szeretnék áttérni minden élelmiszerből az egészségesebb verzióra. Érdekelne, hogy csak a táplálkozás megváltoztatásával ti mit tapasztaltatok magatokon és mennyi idő után. Előre is köszönöm!
2017. szept. 25. 19:30
 2/10 anonim ***** válasza:

A cukrot és a lisztet, plusz a glutént (bár ez benne foglaltatik a lisztben) és a laktózt (kivéve nyomokban) igen, az édességet nem, nem azon múlt. Plusz igyekeztem minél kevesebbet enni (ez sokaknak rossz ötlet, nekem alapvető), plusz lecsökkentettem a szénhidrátot. Ez utóbbi után már elkezdtem lassan, de biztosan fogyni s legalább a kövérség elmúlt, ha nem is fogytam le eme módszerrel teljesen.


De van, akinek már az általad írtakkal, sőt, annál kevesebbel könnyen jön a kalóriadeficit, ez teljesen egyéni.

2017. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb csak a fogyásra koncentráltam, egészség szempontjából... Nos, minden étrenden viszonylag megvagyok, sosem voltam beteges, nem vagyok orvosilag érzékeny semmilyen ételre, de kevesebb szénhidráttal és a tömény cukrok s a laktóz elhagyásával nekem jobb a közérzetem és több az energiám. De ez is egyéni, van, aki rengeteg gyümölccsel energikus.
2017. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd el az osszes szenhidratot es neha neha megengedhetsz magadnak egy ket sutit ha eppen megkivanod. De mozogj mellette rendszeresen pl fel ora gyaloglas futas bringazas. A legrosszabb amit tehetsz magaddal az a drasztikus valtoztatas.
2017. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Am konkretan amikor ketogen dietaztam ( ha mar szemelyes tapasztalat kell) kb 12 szazalek volt a tzsm ami eleg brutal de amikor vissza alltam vissza jott 16-17 re szal felesleges... A jo kozerzet a lenyeg
2017. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarná, se tudná elhagyni a szénhidrátot, de aki bírja, az akármennyire lemehet, nem esszenciális tápanyag.

Sokunknak nagyon szuper a drasztikus váltás, nekem bejött. Csak fontos, hogy olyan életmódra váltsunk drasztikusan, ami hozzán passzol, amit nem tartunk önsanyargatónak. Ami KELL, azt ne hagyjuk el. Én tuti bevadultam volna, ha elhagyom az édességet, ma már csak felesleges korlátnak érezném, ami épp elég baj.

2017. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hónap alatt 4,5 kilót fogytam így de nekem nagy a kezdősúly.
2017. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig ettől cukros,lisztes dolgokat,édességeket és azokat teljesen elhagyod akkor valószínűleg lesz valamennyi változás az elején,de hosszabb távra, több kg leadására egyáltalán nem garancia.

Alapvetően tökmindegy mit eszel (ha szigorúan csak a fogyást nézzük) ha kalóriadeficitben vagy fogyni fogsz.


Természetesen nagyon jó,hogy átszeretnél térni az egészséges táplálkozásra de sajnos ez nem egyenlő a fogyással.

2017. szept. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es válaszolótól szeretném kérdezni, hogy neked mennyi volt az induló súlyod? Én most 63 vagyok, ami magamhoz képest sok, 10 kg minusz lenne a célom. A vérképem mutatja hogy sok cukrot fogyasztok, elsősorban ezért szeretnék változtatni, és szeretném jól érezni magam a bőrömben.
2017. szept. 26. 14:40
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát!
2017. szept. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!