Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Daedalon tablettát lehet...

Daedalon tablettát lehet szedni a 3. trimeszterben? 38hetes vagyok

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ne vedd be. Aminek ki kell jönnie, az jöjjön ki. Közvetlenül szülés beindulása előtt van ilyen.24-48 órával. Mindig..
2023. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Igyál gyömbért, az is segít az émelygés/hányás ellen.
2023. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Inkább ne
2023. jún. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Betegtájékoztató, mint olyan? Rajta van, hogy ne. "Terhesség

Terhesség alatt csak az előny/kockázat gondos mérlegelésével és csak akkor alkalmazható, ha a terhességi hányás már nagyfokú elektrolitveszteséghez vezetett."


[link]

2023. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én borzasztóan hánytam első trimeszterben, annyira, hogy infúziót kellett kapnom. És még úgy is azt mondták, hogy ne, pedig az infúziós hányingercsillapító sem vált be, úgyhogy NAGYON kellett volna valami. De így is azt mondta az orvos, hogy azzal ne próbálkozzak.
2023. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

1!

Ez baromság!

Kétszer voltam terhes, egyszer sem hánytam a 9 hónap alatt...

2023. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Szülés UTÁN se adták ki a patikában,mert látszott még a hasam...
2023. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Én érdeklődtem nőgyógyásztól, hogy terhesen lehet-e szedni, kategorikusan nemet mondott.
2023. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
#7 Úristen, ezek nem normálisak. És ha nem magadnak veszed? :D Vagy csak simán dagadt vagy, akkor nem vehetsz semmit, csak Femibiont, amíg le nem fogysz?
2023. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem butaság amiket itt összehordanak. 2017-ben szültem először. A házi orvosom is, a nőgyász sőt még a védőnő is rábólintott. Olyan szinten hánytam az első trimeszterben, hogy infúzióra tettek. Ott is javasolták a Reneet, meg ha semmiképpen nem múlna akkor Daedalon. Aztán jóváhagyták a többiek is. Semmi baja nem lett a fiamnak. 2020-ban a másik terhességem alkalmával, szintén hánytam folyamatosan. Itt már a védőnő javasolta a Daedalont. De ha nem javasolja is szedtem volna. A nőgyógyász+ háziorvosom szintén rábólintott. Nem szeretnek gyógyszert kiírni mert mi van ha ez meg ez lesz. De vannak esetek mikor elkerülhetetlen. Akárcsak egy felfázásnál. Mit csinálsz? Ha ülőfürdőzöl kinyílik a méhszáj, ha gyógyszert szedsz nem jó, ha viszont hagyod annyiban akkor a gyulladás a hólyagodról átmegy a méhre. Na ilyenkor sem szeditek be a gyógyszert?
nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!