Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. Héten a méhlepény a...

Bogica0616 kérdése:

20. Héten a méhlepény a méhszájon tapad, van esély, hogy feljebb megy? Nektek mik a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simám. Nekem 28. hétre már teljesen jó helyen volt.
2023. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem pontosan mikor "ment arréb" az enyém, de tudom, hogy a magándokim felkészített, hogy ha a 27-28. hét körül sem lesz jobb helyen, akkor lehet befektetnek a biztonság kedvéért, és nem sokkal előtte húzódott arrébb.

Igaz, hogy nekem nem volt teljesen rajta, csak rálógott. Viszont sok ideig nem moccant semmit, már teljesen el voltam keseredve, aztan egyszer csak mondta a dokim egy vizsgálaton, mikor már nem is számítottam rá, hogy már csak alig érinti, szerinte teljesen jó helyen lesz nemsoká. Úgy lett :)

2023. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam, 24 hetesen már 2 centire volt a méhszájtól, később még feljebb került.
2023. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem feljebb megy. 3 hét múlva megyek kontroll vizsgálatra.
2023. jún. 16. 11:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!