Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent hogy jelenleg...

Mit jelent hogy jelenleg eléri a méhlepény a méhszájat? Ez fog változni?

Figyelt kérdés

Pár napja szex után erősen véreztem, meg is ijedtem, azóta nem csináltuk. Tegnap az ultrahangon azt írták hogy a méhlepény a hátsó falon tapad, és JELENLEG eléri a mehszájat.

Ma az orvos azt mondta a házasélet tilos... Azt olvastam, hogy ahogy növekszik vissza fog onnan húzódni.

A következő uh-ig biztos nem csináljuk, de azért ugye van esély hogy visszamegy?

Meg azt is irták hogy ilyenkor császár, bár azt talán arra, amikor ott is fejlődik ki. Természetesen szeretnék szülni, császárt csak ha életveszély van


Volt valakinek ilyen?

Most vagyok 13 hetes



#szex #vérzés #méhlepény méhszájnál
2023. jún. 16. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, még nagyon sok idő van a szülésig, addig simán elmegy onnan a legtöbb nőnél. Ilyenkor nálam is elérte, a 18 hetes ultrahangon már távolodott, a 30. héten már a fundusban volt, jó helyen. Pihengess, ne emelj, szedj magnéziumot, ne éljetek házas életet és minden rendben lesz. :)
2023. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont nem ért rá, de nagyon közel volt. Először 15 hetesen véreztem szex után miatta, akkor derült ki.15 hetes koromtól 22 hetes koromig időről időre volt egy kis vérzés, elég volt hozzá egy kis emelés is. Sok magnézium, pihenés (nem fekvés), semmi szex, ezt írta elő az orvosom.Ezután feljebb ment és onnantól semmi gond nem volt, 40+1 hetesen szültem természetes úton.

Nyugi, általában feljebb megy.

2023. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Nekem rajta van, nem csak eléri. 20. Hétben vagyok, de pont tegnap kérdeztem. Többeknek is feljebb húzódott a 3. Trimeszterben.
2023. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A ne emelgesseket egy 15-16 kg-s gyerek mellett lehetetlen tartani, de a többi ok. Remélem abból se lesz baj ha felveszem (eddig nem volt).

Bizom benne hogy hamar eltűnik onnan, a szexet még csak kibirjuk, de a császártól rettegek. Előző gyerekem gond nélkül született, most is ezt szeretném

2023. jún. 16. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok. Tudom, hogy nem egyszerű, de nagyon vigyázz az emelgetéssel, az veszélyes sajnos.
2023. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani a nem emelést, nekem is van itthon egy nagyobb, ő is 17 kg és előtte mindig emelgettem, megértette, hogy most nem lehet.


1-es voltam.

2023. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!