Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen mozdulat 11 hetesen?

Hirtelen mozdulat 11 hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az imént hirtelen hátra hajoltam és elkezdett fájni a hasam tőle. Ez jelenthet bajt? Vagy csak a szalagok nyúlnak? Nagyon köszönöm!

2023. jún. 17. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

11 hetesen 50 mm-es a magzat. Kb. semmifele kulso hatas nem eri el, mert olyan melyen van a hasuregben.


Menj olvasni, setalni, tereld valami masra a gondolataidat.

2023. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: nagyon kedves vagy! Köszönöm a kommented!:)
2023. jún. 17. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázd túl. Én is az első trimeszterben vagykk, ez az első terhességem, mikor pozitívat teszteltem, olyan szinten beparáztam, hogy mi van akkor ha méhen kívüli lesz, hogy két napig úgy görcsölt a hasam azt hittem elvetélek (péntek este teszteltem, hétfőn jutottam csak el dokihoz). Mint utólag kiderült, ezeket a tüneteket mind pszichésen okoztam magamnak, azóta már 10 hetes terhes vagyok és eddig minden a legnagyobb rendben. Azóta nem is parázok rá semmire, enyhe húzodások nekem is szoktak lenni, ha nagyon zavaró beveszek egy magnézium tablettát. Amíg nem vérzel nincs semmi gond. :)
2023. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, 7. hétben volt egy enyhe vérzésem, felhívtam az ügyeletet, azt mondták feküdjek vele (ez is pont hétvégén volt sajnos), majd menjek el a dokim következő rendelésére, ott pedig kiderült, hogy egy bakteriális fertőzés okozott vérzést a hüvelyfalon.
2023. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a Te kommentedet is!:) pihenek, holnap belépek a betöltött 12.hétbe.:) már nagyon várom a genetikai UH-t is! Remelem ott us minden rendben lesz!
2023. jún. 17. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Áh, nálam mik voltak az első trimeszterben... hasra estem, megrázott az áram, a busz akkorát ugratott egyszer, és olyan fájdalmam lett, hogy azt hittem elvetélek... de egyiknél sem lett semmi baj! Ne aggódj!
2023. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: nagyon köszönöm!:) első terhességem és mindenre raparazok! :)
2023. jún. 17. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Te vagy a gyomirtos es a farmeres anyuka akit megnyomott a farmer es megerezte a gyomirto szagat?

Ha igen akkor nyugodj mar le

A hajolastol sem lesz bajotok.

2023. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: mi? Nem én vagyok :D ez hogy jött ide?
2023. jún. 17. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is holnap lépek a 12.hétbe és többször is éreztem már. A magnézium is segít! 🙂
2023. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!