Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten kombit terhesség...

Canesten kombit terhesség alatt lehet használni?

Figyelt kérdés

Antibiotikumot kellett szednem 1 hétig, és úgy gondolom, hogy sajnos kiváltotta a hüvelygombát nálam. Ezer meg egy éve nem volt ilyen problémám, de úgy tűnik, hogy most a gyógyszer+gyengült inmunrendszer kivalthatta.

Semmi extrát nem érzem, diszkomfort, kipirosodás, enyhe folyás, enyhe viszketés. Azért gondolom hogy az lehet, mert annyira jellegzetes es annyira kevésszer volt nekem ilyen, de akkor teljesen egyértelműen. 2-3 napja érzem a tüneteket, de először nem hittem hogy eh a baj.

Úgy olvastam lehet canestent használni, de nem aplikációval kell felhelyezni a kúpot.

Kérem olyan írjon aki használta.

Köszi előre is.

(Félidős vagyok egyebként)


2023. jún. 21. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én első trimeszterben használtam, a nőgyógyászom mondta, hogy kb ez az egyetlen, amit ilyen korai terhességnél jó szívvel ajánl.
2023. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beliemát is lehet, én azt használtam, azt adott a patikus.

Azért, mert az baktériumra és gombára is jó.

2023. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is kellett használnom, mert sajnos terhesség alatt többször is előjött.
2023. jún. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!