Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit szívott terhessége...

Ki mennyit szívott terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nagyon sokat dohányzom próbálom vissza fogni, és inkább többet enni.

De nagyon stresszes vagyok és nem tudom mit tegyek. Most 2napja nem gyujtottam rá de ideges vagyok feszült.

Sokan mondjak hogy le szakadhat a méhlepény és meghalhat a baba.


2023. jún. 21. 20:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
72%
Hogy lehet valaki ennyire gyenge. 10 évig dohányoztam de ahogy terhes lettem azonnal leszoktam, meg sem fordult a fejemben hogy akár csak a meglévő dobozt befejezzem. A gyereked minden szálnál fuldoklik odabent, remélem ez a tudat minden szálat megkeserít a jövőben, egészségetekre, szegény baba, ha szerencséje van akkor marad pár agysejtje és nem rombolja le az összeset a hülye anyja.
2023. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, mennyi idős terhes, a méhlepény csak a 12.hétre alakul ki, addig nem károsítja sem a magzatot, sem a méhlepényt, mivel még nincs.
2023. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2 doboz cigit szívtam mindkét terhességem előtt. Ahogy + lett a teszt ez azonnal 0 lett!

A többi csak kifogás...

A második szülésem után már rá sem gyújtottam újra...

2023. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
80%

Felháborító, hogy vannak ilyenek, akik nem képesek letenni azt a bűzrudat.

Minek akkor a gyerek??

Bírom mikor ki van plakátolva a Facebook a gyerekek képeivel, erre oda kommenteli, hogy ő elszívott minden nap egy doboz cigit terhesen. De ő a minta anya. 🤮

2023. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
88%

Koraszülés

Iugr -sorvadt baba - jó időre, de alacsony súllyal születik - ennek számos egészségügyi hátulütője lehet.

Asztma

Testi és szellemi retardáció

Tanulási - viselkedés zavar.

Eleve az ilyen baba is függőként születik, elvonási tűnetekkel.


Ha ezek nem elég súlyos indokok, hogy ne dohányozz, akkor nézz meg egy videót egy dohányzó anyuka babájáról, aki szinte fuldoklik mikőzben az anya dohányzik..

2023. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 babyboom567 ***** válasza:
59%
Azt írod stresszes vagy.Na a stressz, az a gyerekes léttel kezdődik.
2023. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha ket napja nem gyujtottal ra akkor kerlek mar ne is gyujts ra

Probalj valamit helyette ropogtatni,esetleg amikor radtor a dohanyzasi vagy akkor kapj be egy- ket szem tic -tacot..

En nem foglak elitelni,sem bánto kommentet irni.

Kitartast a leszokashoz,vagy legalabbis ha nem megy akkor a csokkenteshez.

2023. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Én nem török pálcát feletted,énis dohányoztam de mikor megtudtam,hogy terhes vagyok egyből letettem.

Meghalhat a babád ergó megölöd vagy súlyos betegsége lehet.Soha nem fogod tudni feldolgozni!Gondold át

2023. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%

Bár soha nem dohányoztam, szerencsére,de én is a figyelemelterelést javaslom tényleg. Szerintem használna,csak ne add fel,szimpla önerő, bárki képes rá.

Én olyan vagyok,hogy a reggeli kávém kell,mert ha nincs fáj a fejem egész nap,de amikor megtudtam,hogy terhes vagyok még ezt is lecseréltem egy enyhébb kis kavarós cappuccinora,amit végül nem is bírtam inni. Az első 16 hétbe ha ránéztem hányingerem volt.

Nálunk annak idején anya dohányzott tesómmal is,velem is. Kiskorom óta asztmás vagyok,szimpla náthánál is majd megfulladok, testvérem pedig koraszülött lett 29. hétre. Lehet itt mondani,hogy nem attól,de érdekes hogy a legtöbb ilyen esetben vannak bőven problémák. Nem gondolom véletlennek. Gondolj a gyerekedre de tényleg. Te vagy az anyja,neked kell példát mutatni és áldozatot hoznod,mit szeretnél majd neki tanítani?Amit írnak az is igaz,az igazi stressz szülés után jön.

2023. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
66%

Anyám velem végig dohanyzott, en se értem hogy lettem egészséges... Azt mondtak a hirtelen megvonástol akkora sokkot kap a szervezet hogy az többet árt mint a pár szál cigi...


De akkor is ugy vagyok vele mint itt mindenki, hogy aki erre nem képes a gyerekéert, az inkabb ne is akarjon, mert túl nagy a kockázat!


Mivel sose dohányoztam (fulladok a füstjétől is), igy nem tudom mivel lehet a legjobban helyettesíteni, de a felsoroltakon kívül még a rágó jutott eszembe. Csak azt is meg kell nézni mi van benne, mert némelyik édesitőszer se jobb mint a cigi...

A sport az attól függ sportoltál e, mert terhesen nem hinném hogy okos ötlet elkezdeni bármit is.

Ha van bármi hobbid, arra szanj több időt, az eltereli a figyelmed. Meg olvass a hatásairól, es ha még ekkor is kivánod akkor nézz képeket.

2023. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!