Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit szívott terhessége...

Ki mennyit szívott terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nagyon sokat dohányzom próbálom vissza fogni, és inkább többet enni.

De nagyon stresszes vagyok és nem tudom mit tegyek. Most 2napja nem gyujtottam rá de ideges vagyok feszült.

Sokan mondjak hogy le szakadhat a méhlepény és meghalhat a baba.


2023. jún. 21. 20:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
86%
Semennyit, mert nem vagyok egy felelőtlen barom 😳
2023. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megfogalmazás, hogy 'ki mennyit' 🤯 mintha normális lenne, csak a mértéke a kérdés...

Semennyit, jézusom. Szülészeten dolgozom, csodálatos fotókat tudok neked küldeni idő előtt elöregedett méhlepényekről, hátha az felkaparja a földről az akaraterődet...

2023. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
86%

Az oszt igen, még meg sem született a gyereked, de máris aktívan teszel az egészsége ellen 🫡

Legtöbbünknek évekbe telik, hogy a szüleink maradandó károkat tegyenek bennünk 😂 a te babád már most előnnyel indul.

Külön taps, hogy saját bevallásod szerint is 'nagyon sokat' szívsz, tényleg lenyűgöző.

2023. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
90%

Az én anyám úgy napi egy dobozzal tolta, felvegyem neked egy asztmás rohamomat? 🤗

Remélem, te ennél is többet szívsz, indítsd azt a gyereket a legjobb esélyekkel az életben 🥰

2023. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
89%
Tehát, csak hogy jól értem-e: TUDOD, hogy meghalhat a babád, vagy maradandó károsodást szenvedhet és továbbra is 'nagyon sokat' dohányzol? Mondd, te hogy nézel tükörbe?
2023. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc kommentem a témában, amit ilyen illető írt múltkor face-en, miszerint "végig cigizte a terhességeit, de imádja a gyerekeit, ők a legfontosabbak számára, és bármit megtenne értük".


🤣🤣🤣🤣🤣



Szegény gyerekeknek csak azt kívánom, hogy soha ne kerüljenek olyan helyzetbe, hogy az anyjukra kelljen számítaniuk, hogy "bármit megtegyen értük".

2023. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Jaj igen, a klasszik fogadkozás, hogy "ebben az egyetlen dologban gyenge vagyok, DE EZT LESZÁMÍTVA fú hát bármit megtennék a gyerekemért mindörökké ámen ❤️❤️❤️"

Jelenleg EGYETLEN dolgot kéne tenni a gyerek érdekében: nem megnyomorítani már a születése előtt.

2023. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Pont egyik nap volt téma valamelyik csoportban.

Özönlött a sok bagós, aki meg megszólta őket, még ő volt a szemét és az álszent.

Tehát ha valaki nem gyújt rá terhesen, az nem egy normális kismama, hanem csak álszent. 😆


Meglepően sok ilyen gyökér van, ki is léptem.


Egyébként még amit meg lehet figyelni, hogy valamiért egyikük sem nagyon tanult meg írni, meg ott azért látni a profiljukat is... Hát egyik sem a BME-n diplomázott.

Ezzel meg nem a diploma nélkülieket szólom le (nekem sincs!!!), de azért feltűnő, hogy melyik réteg ilyen analfabéta barom, hogy képes jó szívvel pöfékelni. Meg a családjuknak is csak gratulálni tudok, hogy nincs senki, aki jól szájba vágná őket, már elnézést.

2023. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
38) egen, ezeknek mindig van a családi fámában egy nagynéni, aki füstölt mind a hat terhessége alatt, mint a gyárkémény, de olyan egészséges gyerekeket még a világ nem látott! Mit nekik szatisztika, orvosi szakvélemény vagy józan éz, hát a Böbe is megmondhassa'!
2023. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
*ész
2023. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!