Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit szívott terhessége...

Ki mennyit szívott terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nagyon sokat dohányzom próbálom vissza fogni, és inkább többet enni.

De nagyon stresszes vagyok és nem tudom mit tegyek. Most 2napja nem gyujtottam rá de ideges vagyok feszült.

Sokan mondjak hogy le szakadhat a méhlepény és meghalhat a baba.


2023. jún. 21. 20:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%
Én semennyit.
2023. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%

Normális nő azonnal felhagy a dohányzással.

*Te voltál a nikotin tapaszos kérdező, pár napja?

2023. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nem nem én voltam. Ilyenről nem is hallottam eddig.
2023. jún. 21. 20:54
 4/41 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg ha gyerekvállalás előtt lett volna annyi eszed, hogy leszoksz, akkor nem most kellene ezen pörögni. Nem értem miért kell gyereket válallni, ha valaki a cigit se bírja miatta letenni.
2023. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Keress más módot a feszültség levezetésre.


Vannak relaxációs videók, van akinek a takarítás jön be, van aki puzzle-t rak.


Találj valami figyelem elterelést.

2023. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy esetleg még a sport ami segítene.
2023. jún. 21. 21:01
 7/41 anonim ***** válasza:
83%

Egy barátnőm végig dohányozta a terhességét.

Oxigén hiányos babája született. Most 12 éves. Enyhén szellemi fogyatékos. Olyan 4 évvel van lemaradva a korosztályához képest.

2023. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok, nem terveztük.

Úgy szoktam le 2 hét alatt, hogy a párom utolsó slukknyi cigijeit szívtam, ami már olyan rossz, hogy amúgy elnyomnád, és olvastam a terhesség alatti dohányzás káros hatásairól.

Vegig terhesség alatt neg is tudtam állni, meg amíg szoptattam, azóta sajnos visszaszoktam, de 9.hetre már nem cigizem. Esetleg próbáld meg ezt.

2023. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
73%

Hát az én anyám rettentően függő, de én voltam neki a fontosabb, és az egészségem. Hálás is vagyok neki, mert nem egy beteg embert ismerek, aki végigdohányzott terhességből született.

Ne gondold, hogy a kevés cigi nem árt. De igen, árt. A gyereked nem kap elég oxigént, mert te nem bírsz magadnak parancsolni. Minek kell neked akkor baba, ha nem ő az első? Minden szállal mérgezed, ez nem zavar?

2023. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Koraszülést eredményezhet és meszesíti a méhlepényt, nem kap elég oxigént a baba, mert a nikotin miatt a méhlepény nem szállit eleget.

A nikotin pár nap alatt kiürül, most stresszes vagy miatta, de ha 2 napig birtad, már nem sok van hatra. Esetleg szivj 1-1 slukkot máséból, de egész cigit ne gyujts meg.

És olvasgass, az eltántorít a cigizéstől.

Az meg hogy mert miért nem szoktál le eddig, nem segítség, ha segíteni nem tudsz, inkább maradj kissban ( 4esnek)

2023. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!