Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit szívott terhessége...

Ki mennyit szívott terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nagyon sokat dohányzom próbálom vissza fogni, és inkább többet enni.

De nagyon stresszes vagyok és nem tudom mit tegyek. Most 2napja nem gyujtottam rá de ideges vagyok feszült.

Sokan mondjak hogy le szakadhat a méhlepény és meghalhat a baba.


2023. jún. 21. 20:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik pótcselekvés. Sportot is el lehet kezdeni terhesen, jót tesz. Ha még nem sportoltál, kérd szakember tanácsát, de pl. kismama jógát bármikor elkezdhetsz, ha nincs kifejezett ellenjavallat. Olvass, sétálj, csinálj bármit, ami segít feszültséget oldani. Ha egyedül nem megy a leszokás, kérd szakember segítségét, nem szégyen.

A függőségek nagyon ritkán szólnak kifejezetten az anyagtól. Oké, a nikotinra ráfügg a szervezeted, de ha az lenne a valódi “tàrgy”, akkor nem szoknának rá újra az emberek, ha már egyszer abbahagyták. Sokkal inkább szólnak valaminek a hiányáról, érdemes olvasgatni a témában. Függőségeket elég gyakran ki lehet váltani másik függőséggel. Apám letette a cigit, amikor anyám terhes lett velem. Azonnal, pedig napi 2 dobozzal szívott. Helyette mindig gyufaszálat rágcsált, vagy fogpiszkálót. Keress valamit, amivel nem ártasz sem magadnak, sem a magzatnak, sem a környezetednek.

2023. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
89%
Hát viseld el, hogy feszült vagy. Inkabb legyél kicsit feszült, mint hogy meghaljon a baba, nem? Vagy te nem így gondolod?
2023. jún. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Én teherbeesés előtt 2 hónappal szoktam le. Nem tervezett baba volt, de pont jól jött, hogy nem kényszerből kellett. Viszonylag könnyen leszoktam, pedig 8 évig szívtam. Nem pótoltam semmivel, csak eleinte amíg kísértés volt, kerültem az olyan helyzeteket ahol kedvem lenne rágyujtani.

A párom szintén akkor szokott le majdnem 20 év után. Ő pár hétig állandóan cukorkázott, de már befejezte azt is.😃

Attól féltem meg fogok hizni, tobbet fogok enni, mert azelott fogytam 8 kg.t. De nem híztam egy dekát se 3 honapig, dietat sikerult tartanom és mozogtam. Na aztán már terhesség alatt hiztam de nem a cigiletétel miatt :D Akaraterő a lényeg, pár hét és sokkal könnyebb lesz.

2023. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

8 év cigizés után, még a kimaradt mensi előtt, megláttam a pozitív tesztemet és attól a perctől nem gondoltam többet arra hogy rágyújtsak. Igaz én már nem is rendes cigit, hanem glo-t szívtam csak, de azt is azonnal abbahagytam. Egy hétig szopogattam helyette karamellás cukorkát😁 Azóta már nem is hiányzik…na de majd szülés után ugrik a majom a vízbe igazán szerintem. Egyébként ennyit igazán megtehetnél a gyermeked egészségéért, a sajátomért én se tettem, de ha már babát szeretnél….Gyanítom, amikor megszületik se szeretnéd ha valaki cigizne és a baba arcába fújná ki a füstöt…


35 hkm

2023. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon gáz. Perpill az egészsége miatt.

De utána is, ha magadhoz öleled szegény csecsemőt és olyan szagod van mint egy gyárkéménynek..

2023. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Én a frontint hagytam azonnal abba mikor megtudtam hogy terhes vagyok, nem volt könnyű de ez olyan dolog hogy egyszerűen muszáj mert senki nem akar ártani a babájanak... Nekem ez a gondolat segített hogy felelős emberként nincs más választásom mint abbahagyni.
2023. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
81%
19# vagyok. Nekem inkább az a furcsa ilyenkor,hogy oké,hogy függőség,de hogy ilyenkor nem gondolja át az ember,hogy ezzel ártok a gyerekemnek,és ezt nem szeretném?Nincs lelkiismeret furdalása?:( A migrénre bevett Panadolnál is volt hogy egy napig húztam inkább,mert féltem,hogy bajt csinál.. Képtelen lennék ártani neki véletlen sem,de tudatosan főleg. Akkor inkább megoldást kell keresni,hogy le tudd tenni tényleg.
2023. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces még mikor írják, hogy jajj ő végig cigizett terhesség alatt és egészséges a gyerek bibibi.

Az oké, tegyük fel, az, de ezt terhesen nem tudhatta, hogy utána mi lesz, tehát terhesség alatt magasról sz*rt rá, utólag meg henceg vele.

Gusztustalan.

2023. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
28#-as igen,ráadásul az esély megvolt,de végül nem lett gond,ezért henceg vele. Ez olyan,hogy nem kötöm be a babát a kocsiba,nem lett gond és hencegek,hogy márpedig nem lehet gond,mert nekünk se lett,míg a másiknál a rosszul bekötött gyereknél súlyos sérülések keletkeztek,oxigénhiány,élete végéig sérült marad. Az esély megvolt az előző esetbe is,csak éppen szerencsém lett,de ezzel nem büszkélkednék. :( 27# voltam.
2023. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
A sport valóban jó lehet, ha a doki nem tiltja. Ha korábban nem sportoltál, akkor mindenképp kismama jóga, vagy kismama torna lenne jó. Ha sportoltál, akkor egy-kér kivétellel csinálhatod. A pulzusod ne menjen 140 fölé. Ha nem, akkor meg jó nagy séták. Főleg társasággal, egy jó kis dumcsi és mennek a kilóméterek.
2023. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!