Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kezdtem a 6. hetet szerinte...

Ma kezdtem a 6. hetet szerintetek gond, hogy semmi tünetem nincsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Még orvosnál nem voltam, mert későbbre kaptam időpontot.

5 napja teszteltem erős pozitívat menszesz késése után pár nappal.

Egyedül a mellbimbóm fáj a menszesz késésétől fogva.

Hasi tünetem volt mikor késett a meneszem annyi, hogy mintha enyhén valaki jobbról balról markolná az alhasam, illetve középtájt enyhe feszülő nyilalás, meg buborékoló érzést. Ezt is csak egy nap párszor.

De sajnos ezt csak 2 napig éreztem. Tegnap meg ma se semmit.

Ez nem gond? Van aki hasonlóan volt hogy 1-2 napig érzett valamit az alhasában, hogy ott valami történik aztán napokig semmit?


Sokat vártunk a babára és olyan messze van az orvosi vizsgálat és egyáltalán nem érzem terhesnek magamat.

Nincs hányingerem, kívánósságom, rosszul létem.



2023. jún. 30. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nem volt,de örültem neki. Mennyivel könnyebb így a terhesség!
2023. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Érdemes terhességi tesztet ismételni a vizsgálatig heti 1x? Vagy a hormon ígyis úgyis egy darabig bennünk van?

Nem aggódom egyébként nagyon nyugodt vagyok amióta kiderült és a munkahelyi gondokat is azóta nagyívbe letojom.

Csak erről szeretnék érdeklődni, hogy olyan fura, hogy megszüntek ezek a különleges érzések a hasamba 2 napja

2023. jún. 30. 08:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond egyátalán
2023. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm örülök neki, hogy ezt írjátok.
2023. jún. 30. 08:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős terhesen nekem sem volt semmi tünetem, csak a mellbimbóim voltak nagyon érzékenyek. Teljesen normális.
2023. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem. 8-9.heten kezdodtek a tunetek...az elmaradt mensi elott sima PMS tuneteik voltak.a pozitiv teszt utan pedig semmi egeszen a 8.hetig.

Onnantol kezdve jott a hanyinger meg minden "cukisag"..

2023. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer voltam terhes. Azon kívül hogy nőtt a hasam semmi tünetek nem volt sosem
2023. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!:)
2023. jún. 30. 08:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, semmi gond, teljesen normális. Én lassan félidőnél járok, minden rendben van, és nekem sem volt eddig semmilyen tünetem. Néha emlékeztetnem is kell magamat, hogy tényleg terhes vagyok. :D
2023. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fognak elmaradni a tünetek :) Csak később jeletkeznek.
2023. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!