Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működnek a kismama nadrágok?

Hogy működnek a kismama nadrágok?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok és szeretnék venni farmert és leggingset. Ha most veszek, akkor azt végig tudom hordani a terhesség alatt? A hasnál ilyen nyúlós anyag? vagy folyamatosan ahogy nő a hasam másikat kell venni?
2023. jún. 30. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind egyforma, de a többségnek van egy nyúlós betét a derekában elöl, mint egy biciklisnadrág. Elvileg végig jó, gyakorlatban meg én pl combban kihíztam a végére egy ilyen nadrágot.
2023. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 14 hetes vagyok. Ugyanonnan rendeltem két rövid farmernadrágot ugyanakkora méretben és az egyiknél nagyobb a hasra húzható szövet mint a másiknál. A magasabb hastakarós kényelmesebb. Szerintem ezt a nyarat kihúzom vele. Hosszú nadrágot még nem vettem. Azt valószínűleg boltban, próbálva fogok venni ha jön az ősz.
2023. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Farmert combban kihíztam, de addigra nyár lett. Volt egy farmer rövid nadrág (C&A kismama) és találtam egy nagyon laza derekú nadrágot, ami tunika /hosszú póló alá jó volt, de az utolsó időben már utáltam ha bármi a hasam hoz ér csak egybe ruhát hordtam.


(a hosszú farmer ismét jó lett az első télen, amikor még volt pocakom, és legalább nem fázott a derekam )

2023. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Függ a nadrágtól is: mekkora a toldás a hasi részen, mennyire rugalmas az anyaga. Ezek nadrágonként, márkánként eltérőek. És függ attól is, hogy mekkorára nő a pocakod, szélesedik-e a derekad/csípőd.
2023. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában nincs rajta gomb, szteccses anyagú de azért tart, kicsit has alatt kezdődik a pamut anyag, az kibírja a végéig általában de ahogy előttem is írták, a végére lehet kihízod combban, én az elején 38ast vettem de a végére kellett egy 40es is.
2023. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A pocak rész rugalmas anyagból van, elvileg jó lehet végig, gyakorlatilag nekem kellett nadrágot váltani, mert kicsi lett a pocakbetét.
2023. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hasnál nyúlós, de szerintem nem lesz végig jó.

Én 13 hetesen vettem egyet, mert akciós volt, most vagyok 19 hetes és érzem, hogy fenékben és csípőnél, ahol véget ér a rendes anyag már kicsit szorít. A hasam az még bőven beleférne.


Nekem egyelőre sokkal kényelmesebbek a leggings szerű sima nadrágok, amiket nem direkt kismamáknak árulnak, azokból vásároltam nagyobb méreteket (36-os S-es vagyok alapból, 44-eset vettem és így végre a bokám se lóg ki :D ). Most nyáron nagyon melegek a mellig érő kismamanadrágok.... (rövidben, nyárra nem is tudom miért gyártanak ilyet, megfullad benne az ember)


Igyekszek egyelőre egybe ruhákat hordani, szerintem ősszel is inkább ebbe az irányba fogok menni harisnyával, nadrágot csak amennyit nagyon muszáj.

2023. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például végig jó volt az, amit az elején vettem, de én csak hasra híztam kb. Szóval a te alkatodtól is függ.
2023. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem farmerem volt, 2 féle.

Az egyikben a derekába volt fűzve madzag, azt kellett megkötnöm maga a nadrág ne essen le, felette volt egy pamut anyag, a tetején gumival, a pocak tetejéig felért.

Én kb 22-24 hetesen kezdtem el hordani, addig jó volt a sima nadrágom, illetve mig nem volt pocakom, bután állt.


A másiknak gumi volt a derekában is, afelett volt a pamút. Kb pocakkózépig ért. A tetején állítható gumival.

Ez is elég érdekesen állt, míg nem volt pocak.

Ezt is kb 22-24 hetesen kezdtem csak el hordani.

2023. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 db kismama farmerban nyomtam végig gyakorlatilag a terhességet. Olyan volt mint egy csípőgatya, de felette még volt egy nyúlósabb pamut anyag hozzá rögzítve ami felért kb a köldökömig. Nekem végig jó volt. Még kismama felsőket sem vettem így, mert úgysem a hasam látszott ki a pólók alól hanem az a pamut része a nadrágnak, az meg nem zavart engem.
2023. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!