Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Màs kismama is van igy ebbe a...

Màs kismama is van igy ebbe a vàltozèkony időben?

Figyelt kérdés

Sziasztok kismamàk.

35.hetet tőltöm, de ennek a hètnek az időjàràsa nagyon megkinoz. Ingadozik a vèrnyomàsom, alig kivànom az ennivalót, ez a fülledt meleg nyomja a fejem, kezem làbam gyenge mint akit elhagy az ereje. A közèrzetem jó ès kedvem sem hagyott el csak ez a fura erőtlensèg èrzès.

Nem szoktam èn ilyen lenni. Jövök megyek teszem a dolgom..de most mint akit jól elvertek+mint akinek izomlàza van. A pici is aktiv a pocakban.

Van mèg igy màs is?



#kismama #Vàltozèkony idő
2023. jún. 9. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez már nem feltétlen az időjárás hozadéka. Persze rátesz a meleg, az eső, a frontok de a vége már általában ilyen. Igaz én még az elején vagyok, 13hetes de engem is mintha meglőttek volna, semmihez nincs kedvem, aludnék inkább egész nap. A minap a fodrásznál szédelegtem, utána a gyomrom volt rossz.
2023. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ma vagyok 38 hetes, egy hete úgy érzem magam, mint akit fejbe vertek. Egész nap fetrengek, bóbiskolok, alig tudok állva maradni, semmi erőm. Szerintem ettől a hülye fülledt levegőtől.
2023. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!