Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok és...

28 hetes terhes vagyok és nagyon étvágytalan. Többi lent .. ??⁸

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs étvágyam,szinte éhen el tudok lenni egész nap. Nincs olyan amit kívánnék, pedig így is kisebb a baba mint kellene. Tudtok valamit ajánlani vitamint vagy bármit? Mikor erőből enni készülök szorongás tör rám mert annyira nem vagyok éhes és nem kívánok semmit egész nap. Köszi

2023. jún. 30. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Érdekes, oedig àltalànossàgban a vàrandòs nôk érvàgya remek! B12 jò étvàgygerjesztô, de gondolom szendsz terheseknek valò vitaminokat!?
2023. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Már csak azért is kikérném az orvos véleményét, mert írtad h kissebb a baba
2023. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen elvileg mindenki többet eszik,hát én nem.. angliaban élek itt nem nagyon adnak semmit rá. Azért gondoltam vitaminra. De az se nagyon segit
2023. júl. 1. 09:39
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Én még csak 18hetes terhes vagyok de az eleje óta semmi étvágyam,szintén nincs ehetnékem semmit,eddig nem is híztam,mondjuk azt nem is bánom mert az orvos azt mondta hogy nagyon oda kell figyelnem a súlyomra
2023. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A baba elveszi, ami kell neki, ettől nem kell félned. Viszont neked magadnak is szükség van az energiára! Próbálj esetleg olyan kajákat, amiket eddig nem.
2023. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem ha kisebb a baba miért nem veszed ezt intő jelnek?


Én 23 hetes vagyok és a babám méreteiben 0 vagy 1 nap eltérés van.


Ennyit nem tudsz megtenni a gyerekedért, hogy rendesen táplálkozz? Ez most nem csak rólad szól hanem az ő fejlődéséről. Rohadt felelőtlen vagy. Aztán meg majd csodálkozol ha jóval idő előtt ki kell venni a babát, mert nem fejlődik. Nem értem az ilyen hisztis hülyéket, mint te már ne haragudj. Minek akartál gyereket ha itt nyűglődsz és arra nem vagy képes, hogy megfelelően táplálkozz terhesen. Hogy fogod te ezt a szerencsétlen gyereket ellátni ha világra jött? Jézusom....

2023. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
5ös ne mondj baromságot. Ez az első trimeszterben még ok, de a második trimeszter felétől + 3. trimeszterben már illene rendesen táplálkozni és hisztiből nem fintorogni mindenen, mert hogy "nem kívánok semmit"...én se kívánok sok mindent, de megeszem és napi 5-6x eszek kicsike, hogy egészséges jól fejlődő babám legyen.
2023. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7es,nem mondok baromságot, szerinted az extrém körülmények között terhes nők (pl koncentrációs tábor) hogy hordanak ki egy terhességet?
2023. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4,es vagyok,nekem hálistennek a picivel minden oké,szépen fejlődik és gyarapszik 😇
2023. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4es más a 18. és a 28. hét...
2023. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!