Repülés terhesen?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy teljesen elméleti még egyelőre a kérdés. Pozitív teszt után pár nappal, azaz kb. 4 hetesen lehet-e repülőre ülni, van-e kockázata? Pár nappal a várható menstruációm után utaznánk, szóval ha teherbe esnék, pont azokban a napokban derülne ki.

Annyi mindent olvas az ember, túlparázni sem akarom, de ha lehet kockázata, akkor inkább kihagyom.

Orvost is fogok kérdezni persze.



2023. júl. 3. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlparázod. Most komolyan 4 hetes terhesen szerinted mégis mi baj lenne? Nem ezen múlik.
2023. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Hát orvosnak ezt a kérdést inkább ne tedd fel, ha szeretnéd, hogy továbbra is ép eszű felnőtt nőként tekintsen rád...
2023. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Repülhetsz.
2023. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó trimeszterben nem javallott már repülni, illetve veszélyeztetett terhesként. Ez 4 hetesen még nem fog kiderülni, akkor még az orvos sem lát semmit a terhességből.
2023. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja hogy még terhes se vagy mert nem is késik. Ilyet orvostól ne kérdezz.
2023. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A kérdésben ott van, hogy elméleti, nyilván nem vagyok még terhes, utolsó...

Egyedül arra voltam kíváncsi, hogy van-e valami jelentősebb kockázata esetleg, mert akkor majd annak idején nem repülök. Amúgy nem vagyok ilyen túlidegeskedős típus, magamtól simán mennék, de gondoltam megkérdezem a gyakori népének véleményét is.

2023. júl. 3. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi veszélyeztetett terhesen én 27 hetesen repültem és még a tengerben is úsztam. Semmi bajod nem lesz. Sőt tudom felelőtlennek könyveltek el de 36 hetesen is repültünk a szüleimhez.
2023. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Mi pozitív teszt után két nappal indultunk a világ másik felére, 24 órás út, átszállással, halál kényelmetlen ülésekben. Átmentem az átvilágító kapukon, ettem mindent, meg is ittam néhány rumot és fröccsöt.

Tökéletesen egészséges fiam van idebent, 20. hét.

Annyi, hogy vittem azért betétet, ha elkezdenék vérezni, de nem volt rá szükség.

2023. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha nőgyógyászatól megkérdezed hogy 4! Hetes terhesen szabad e repülnöd kifog röhögni. Ez még nem is terhesség... Sőt ha pozitív lesz a teszt sem biztos hogy terhes vagy amíg nincs szívhang orvosilag nem ismerik el. Ezen az alapon 40-41 hétig ki se menj a házból. Nyár van élvezd ki ha egészséges a babád úgyis megmarad majd ha nem akkor úgyis elmegy
2023. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Repültem 18, 25 és 31 hetesen is. Nyugi, semmi baja nem lesz. Ennek már 3 éve. 😊
2023. júl. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!