Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség egyenesen arányos a...

Terhesség egyenesen arányos a hízással is ?

Figyelt kérdés

Még nem szültem, viszont egyszer majd szeretnék gyereket, és azon kezdtem el gondolkodni, hogy a terhesség során mindenki szed -e fel plusz kilókat?

Létezik olyan, hogy valaki megszül és nem vagy csak nagyon kis mértékben (+5kg) hízok?

Terhességnél többet eszik az ember ? Szóval megnő az étvágy?

Bocsánat ha bugyuta a kérdésem 😀



2023. júl. 5. 00:04
A kérdező szavazást indított:
Terhességel elhízás jár
Aki figyel magára az nem hízik el
41 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem jár minden esetben a terhesség elhízással, de azt is cáfolom, hogy mindenki, aki odafigyel, biztos nem is fog hízni.

Itt vagyok példának én, hiába "figyelek", már a második terhességem amit végig hízok, viszont szülés után lement előtte is szinte magától, talán most is így lesz.

2023. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

Én híztam kb 5 kilót, ebből 3,75 volt a lányom.

Ismerek nem egy olyan nőt, akin szinte nem is látszik hogy nemrég szült.

2023. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon kevesen vagyunk úgy hogy nem látszik rajtunk a szülés.

Én nem figyeltem mindent ettem amit kívántam nem éheztettem magam. Mondjuk nekem durva hányáraim voltak és csak egy két étel maradt meg bennem pl hamburger. Amúgy 26 kg plussz jött rám, és jelenleg már csak 10 kg van rajtam feleslegben (3 hónapos a fiam). Szóval ha hízol is gyorsan lemegy az.

2023. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Az itteni kérdéseket olvasgatva, inkább a józan ész elvesztésével egyenesen arányos.

Kb 7-8 kiló az ,amikor szülés alkalmával ugyanannyi lesz a súlyod, mint terhesség előtt. Ez a baba, magzatvíz, méhlepény, megnövekedett vér mennyiség súlya, mellek. Szóval ez mind szülés alatt lemegy. Ezen felül ami feljön az zsír vagy esetleg víz. Ha víz akkor szerencse, mert pár nap alatt éltűnik, ha zsír akkor azt le kell dolgozni.

2023. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Bármilyen dobbenetes terhesseg nelkul is lehet nagy az etvagy es meg lehet hízni
2023. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Én például jelenleg ikrekkel vagyok terhes 35.ik hetembe járok egyáltalán nem hiztam el pedig elég sokat eszem egy nap de nem jön fel plusz súly szerintem ez genetika vagy fogalmam sincs 41kg kezdtem most vagyok 56kg egyáltalán nem lettem “dundi” se semmi ugyan úgy vékony maradtam 🤷🏼‍♀️
2023. júl. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

Sztem is baromság hogy ha figyelsz nem hízol el...diétáztam és úgyis híztam ..ez genetika

Sógornőm gyerekkel

Olyan mint egy 18 éves tini..9 és 5évesek a gyerekei

2023. júl. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még figyelnem se kellett. Első trimeszter instant hányinger. Aztán semmi kívánósság. Épp csak a babával járó plusz súlyt szedtem fel (magzatvíz, baba....) Nade a szoptatás..... Olyan kívánós voltam mint soha. És ugye megterhelő edzést se lehet, császár után pláne. Na ha akkor nem figyelek oda mit eszek meg nem mozgok eleget tuti meghízok
2023. júl. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem figyeltem rá, mindent ettem és sokat , +10kg rajtam maradt, és +10-rl kezdtem tehát 20kg. Megmondom őszintén+10el még pont jó voltam...most? Nem tetszek magamnak. Ha újra kezdeném figyelnék erre.
2023. júl. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

Igen, minél terhesebb van, annál jobban hízol, és minél kevésbé vagy terhes, annál kevesebbet hízol. Vagyis aki nem hízik sokat, csak kicsit terhes.


Legábbis ezt jelentené, hogy "egyenesen arányos”.

2023. júl. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!