Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen készítmény hatásos...

Milyen készítmény hatásos terhességi csíkok ellen? Mennyire volt hatásos, és hanyadik hónaptól érdemes használni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok..De érdemes elkezdeni az elején sőt szerintem kell is.Ahogy már látszik a pocak.Meg persze a melleket is meg az egész testet.Biztos ami biztos
2010. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én a 9. héttől kezdtem kenni a hasam, hátam, combon reggel gyógyszertári kikeverőssel, napközben niveaval este meg mikor volt időm babrálni babolajjal! Eredmény, a 34. héten egy hét alatt olyan szinten szétrepedt a bőröm, hogy még a köldököm fölött is csupa csík vagyok, többet nem kell bikinit vennem.

Sajna ez genetika. Ha hajlamos vagy rá, kenheted amivel akarod, úgyis csíkos leszel!

2010. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs hajlamom rá,de azért szeretném megelőzni ha lehet.
2010. okt. 13. 21:44
 14/15 anonim ***** válasza:

15:10-es válaszoló vagyok, én kenem magam olíva- és kókuszolajjal, valamint körömvirággal:)


szóval: én egyből elkezdtem magam intenzívebben kenni amikor megtudtam, hogy terhes vagyok.

Fontos még, hogy ezeket is alkalmazd:

- igyál sok vizet, a belülről hidratálás is nagyon fontos


- étkezz egészségesen. Én például életmódot váltottam amióta tudom, hogy már nem csak magamért vagyok felelős. Áttértem a bio/egészséges étkezésre (nem kell megijedni, nem drága, csak egy kis odafigyelést igényel). Sokkal szebb lett a bőröm és az emésztésem is tökéletes. A védőnőm is csodálkozik, hogy engem nem ért még utol a kismamákra jellemző szorulás. Nem beszélve arról, hogy kilókban is megmutatkozik, nem folytam el, pedig 64 kg-al kezdtem a terhességet, soha nem voltam nádszál vékony


- zuhanyzásnál heti többször masszírozd át a tested. Én nagyszemű tengeri sót keverek össze olivaolajjal és azzal masszírozom át a testem, főleg a problémás részeket. Ezt heti egyszer csinálom. A többi napon pedig dörzsikesztyűvel masszírozok. Figyelj oda, hogy a melled és a pocidat ne masszírozd erőteljesen, csak nagyon óvatosan! A popsi, comb, derék,az lehet erőteljesebb, ahogy jólesik.

Felpezsdíti a vérkeringésedet és a hatóanyagok is jobban bejutnak a bőrödbe.


- mozogj. ez nem feltétlen tornát jelent. mi a férjemmel esténként sétálunk.


Szerintem igenis lehet segíteni azon, hogy ne repedj szét. Pl. a testvérem az első babájánál semmit nem csinált és lettek csíkjai, a második babájánál ezeket csinálta és egy csíkja sem lett.


Boldog babavárást!

2010. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,köszönöm ezeket a szuper tippeket,remélem nekem is bevállik :)
2010. okt. 14. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!