Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a doki fiút...

Lehetséges hogy a doki fiút mond de lány lesz?

Figyelt kérdés
sziasztok 15heti-s vagyok és az orvosom szerint az uh fiút lát, létezik hogy rosszul látta? nekem nem mutatta az uh meg képet sem kaptam én őszintén lányt tippeltem mert anyira olyan érzésem volt de nem csalódom ha fiú lesz csak kíváncsi vagyok hogy nálatok nem volt hasonló eset?
2010. okt. 13. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
a 15. héten még nem biztos h jol látta.hallottam már olyanrol akinek végig azt mondták(de nem tutira) h fiu és mégis lány lett.Nekem is olyan érzésem volt h lányom lesz de nem bánom h mégis fiu...
2010. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen lányt mondtak. Aztán egy hét múlva egyértelműen látszott, hogy fiú. Szerintem még annyira korai nálad, hogy még simán "változhat" :-)
2010. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes uh-n mondták, hogy 99% hogy kisfiú, és van egy kisfiam!:)
2010. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!