Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a sok lány...

Mit csináljak a sok lány ruhával amit kaptam, mert egyszerűen nem értik meg, hogy fiút várok?

Figyelt kérdés
Az anyósomtól két!! zsákkal kaptam, az unokatesvéremtől egy nagy szatyorral. Mind inkább kislányé volt, csak néhány ruha uniszex.
2011. máj. 9. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
A pici ruhákat vidd be szüléskor a kórházba az újszülött osztályra, nagyon fognak neki örülni!
2011. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha kölcsönbe kaptad, és nincs kedved vitázni, add vissza, amikor a fiad kinövi azt a méretet. Ha örökbe, akkor tedd fel a Vaterára, ami meg nem üti meg a szintet, add oda a védőnőnek.
2011. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ajándékozd el lányos kismamának vagy tartsd meg, ha még terveztek babát, talán a következő kislány lesz!
2011. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

add el! vagy add nekem :P

vatera, teszvesz, zsibvásár, expressz, stb. 100-200.-os darabáron biztos el lehet adni, ha szépek még többért!

2011. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Az unisex kategória otthon (az ötödik pelenkázás után) kicsit tágítható. Nem baj, ha a piros bodyn rózsaszín pillangó van! Pulcsi alatt nem látszik.


Kereshetsz a közeletekben olyan kismamát, aki most pl. kislányt vár, de van egy nagyobb fia, akitől sok fiúruha maradt. Lehet csereberélni. A védőnő segíthet.


Nálunk havonta rendeznek bababörzét. Eladni nem nagyon tudnak a kismamák, de ahogy láttam, ott is folyik a cserebere.

2011. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
A szomszédom is így járt. Első uh-on a doki lányt mondott. Bevásárolt rózsaszín cuccokból, aztán a következő uh-on,mondták,hogy fiú!:) Ő nem dobta ki. Otthon simán ráadta a rózsaszín pulcsit. Ha nem látja senki, miért ne!
2011. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam már 21 hónapos.Mi is annak idején egy csomó lányos ruhát kaptunk,de inkább színben,mint fazonba. Amikor terhes voltam nem nézettük meg,hogy milyen nemű lesz a kicsi,mert a férjemmel úgy gondoltuk,hogy csak az a legfontosabb,hogy egészséges legyen.


Mi is kaptunk mindenhonnét ruhákta,full rózsaszínűeket is.Én simán ráadtam a fiamra,csak a csipkéseket nem. Még három rózsaszín bodyja is volt!Itthonra teljesen mindegy mibe van,tehát ami lányos volt,azt is hordtuk. Az uniszex ruhákat is. lila.bordó vagy narancs.

2011. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az én fiam már nagyobbacska, négy éves, de amikor pici volt akkor nem foglalkoztam vele most hogy fiús vagy lányos a ruhája. Mindig azt adtam rá ami volt. Nem engedhettük meg magunknak, hogy a picire állandóan új ruhát vegyünk, használtat mindig kaptunk a rokonoktól, ismerősöktől. Azért mert egy ruha lányos, azért még nem kell kidobni! Otthonra teljesen jó volt a rózsaszín kardigán vagy a melegítőalsó is. De volt neki hello kittis pizsamája is és narancssárga télikabátja is.
2011. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor kiveszem belőle ami uniszex színű, a többit tovább adom.
2011. máj. 9. 15:11
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
én is detto igy vagyok otthon senki sem látja mi van rajta
2011. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!