Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt e valaki aki terhesség...

Volt e valaki aki terhesség alatt nagyon sokat idegeskedett és problémás lett a gyerek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt értelmi fogyatékossagra, autizmus rá vagy idegrendszeri karosodasra.

2023. júl. 9. 06:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet bebizonyítani...
2023. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon sokat idegeskedtem de a gyerekeimmel nincsen semmi gond
2023. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ahogy volt, aki nem idegeskedett, mégis problémás lett.
2023. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy a kettő közt semmi összefüggés.
2023. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Fordítva volt. Nyugodt, kiegyensúlyozott, probléma mentes terhességem volt, de óvodában kiderült, hogy SNI-s a lányom. Amúgy semmi köze hozzá, autizmus is genetikai hátterű.
2023. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomó antidepresszánst tettem le közte xanaxot is vertem a falat olyan ideges voltam le akartam kaparni a bőröm, folyton minden apró szaron felidegesítettem magam visitásig... Az egészet végig idegeskedtem. A gyerekem egy nyugodt kis gombóc. Semm baja
2023. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlna, akkor háborús idők alatt nem születnének egészséges gyerekek, mert olyankor nem apróságokon húzzák fel magukat az emberek kicsit, hanem létbizonytalanság és halálfélelem alatt születnek a gyerekek. Kicsit gondolkozz, semmi köze hozzá.
2023. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Nekem nagyon problémás volt a terhességem, a túlélés is kérdéses volt, főleg az enyém. És ha korábban teszi fel nekem valaki ezt a kérdést, azt mondtam volnak teljesen oké a lányom. De aztán kiderült 5 évesen, hogy annyira nem oké, beszéd területen olyan elmaradása van, hogy fejlesztő iskolába megy. Nem élem meg rosszul és nem tudom, hogy a problémás terhessegnek van-e hozzá köze. De nekem vészes terhességi hányásom is volt. A hányást inkább okolom azért, hogy nem jutott elég tapanyaghoz és emiatt nincs olyan szinten, mint a kortársai.
2023. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
5ös, nem létezik ilyen összefüggés. Viszont az nagyon furcsa, hogy csak 5 évesen tűnt fel, hogy nem beszél úgy, ahogy kellene, mi volt előtte?
2023. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, 8-as, nem 5ös :)
2023. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!