Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan terelhetném el az időt...

Hogyan terelhetném el az időt az eredményig?

Figyelt kérdés

Megcsináltattam a prena tesztet, még csak tegnap volt a vérvétel, de már ki vagyok idegileg az eredmény miatt. Nem gondoltam, hogy ilyen hatással lesz ez az egész rám, direkt eldöntöttem előre fejben, hogy kizárom ezt az egészet, nem is gondolok rá, főleg, hogy még csak tegnap voltam a vérvételen, de egyszerűen nem tudom.

Ezen agyalok egész nap, már beírtam egy csomó betegséget amit szűr a google-ba, hogy megnezzem mennyi rá az esély. Már totál bekattantam.

Esetleg jó tanács vagy bármi aki hasonló helyzetben volt, mint most én?



2022. okt. 12. 16:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat: nem az időt terelném, hanem a gondolataim* 😂
2022. okt. 12. 16:04
 2/13 anonim ***** válasza:

A stressz árt neked is és a babádnak is.. Gondolj arra, hogy nem akarsz ártani neki a felesleges idegeskedéssel.

Miért csináltattátok meg a tesztet? Van valami komoly indoka is(életkor, örökletes betegség) vagy csak szeretnétek tudni, hogy teljesen egészséges-e?

2022. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs komolyabb, 25 éves vagyok, férjem 29, az genetikai ultrahang is ok volt, csak mivel extrán parázós vagyok, ezért választottuk ezt a tesztet. A sima tesztet, amit ilyenkor szoktak csináltatni, (amikor 2 hormont néznek) bocsi, nem tudom a nevét, meg sem csináltattuk.
2022. okt. 12. 16:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Keress valamit, amit élvezel.


Nekem általában segít, ha TV-t nézek vagy logikai feladványokat csinálok, amik elég bonyolultak ahhoz, hogy ne foglalkozzak vele.

2022. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet, köszi.
2022. okt. 12. 16:29
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Én 36 évesen szültem és nem csináltattam prenát. Mindenki azzal üti el az időt amivel akarja. Nekem úgy tűnik, hogy te szeretsz parázni, mivel a korod és semmi nem indokolja, hogy, egyáltalán megcsináltasd ezt a tesztet.
2022. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van benne valami amit mondasz. Mármint, hogy szeretek parázni. Én ezt persze nem érzem, de a férjem is mondta már.
2022. okt. 12. 16:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézz sorozatot, olvass, biztos van valami hobbid, űzd. Vagy.. nézelődj, hogy miket szeretnél venni majd a babának, tervezgesd a babaszobát..

Nem kell félni rögtön a legrosszabbtól, főleg így, hogy semmi sem indokolja.

Én is 25 éves vagyok,kereken 22 hetes, de én nem csináltattam meg, nálunk sem indokolta semmi, így inkább a baba dolgaira költöttük azt a pénzt.

2022. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az uh-n is voltak apróbb eltérések, idősebb is vagyok mégis teljesen egészséges a fiunk. Fölöslegesen hergeled magad, így még nagyon hosszú lesz ez a várandósság. Bízz a gyermekedben és a pozitív kimentet mantrázd! Amikor én vártam az eredményt mi elutaztunk előtte. Kirándultunk, várost néztünk, jókat ettünk..
2022. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az elején azt mondta a doki, hogy életkorból adódóan (28) + semmi rendellenesség, betegség sem indokolja fölös az alap genetikai, kombinált genetikai szűrésen kívül mást megcsináltatni, mert többet árthatok vele, mint használ.
2022. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!