Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintem elszámolta a doki....

Szerintem elszámolta a doki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Augusztus 13-án volt meg utoljára, de 25 naposak a ciklusaim. Mivel ovuteszteltem, tuti, hogy a 11-dik napon volt a peteérésem, az UH adatok is ezt bizonyítják. De a doki a menses napjához számol, és november 17-re hívott be a 12 hetes UH-ra. De akkor már 14 hetes leszek. Mit csináljak szerintetek?
2010. okt. 13. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A menses napjához számolják akkor is, ha egy évben egyszer vagy férfival, pontosan tudod, mikor estél teherbe. Ha ezt az orvosnak is mondtad, és tudatában van, akkor biztos elmagyarázta. Én nem is foglalkoztam ezzel, mert nekem totál össze-vissza volt mensesem, és nem volt mihez hasonlítani. Ezért van az, hogy intervallumokat adnak meg a méretekre. Viszont az Uh szubjektív méréseken alapul, tehát a durva eltéréseket látni csak. Javaslom, hogy végeztesd el ezt az új vértesztet is, ami nagyobb biztonsággal mutatja ki a Down szindrómát.
2010. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 35 napos ciklusom volt, 21.napon volt tüszőrepedés. Én is mondtam a dokinak, hogy ne mensi szerint számoljunk. Szerencsére hitt nekem, és még a 12.heti uh előtt csinált a 10.héten is, hogy pontosan megtudjuk mekkora a baba, hogy pontosan tudjon küldeni a 12.heti genetikai uh-ra.

De nálad ez a 3 nap elvileg nem számít, hogy 14. vagy 11. napon fogant a baba, annak nincs jelentősége (genetikai uh szempontjából sem igazán).

Inkább azt nem értem, hogy miért nov 17-re hívott be a doki, mikor nov 5 körül kéne menned. Ez sehogyse jó, még mensi szerint sem jön ki. Menj el újra a dokidhoz, vagy egy másikhoz, mert az viszont már egyáltalán nem mindegy, hogy a 12.heti uh-t nov 5-én vagy nov 17-én csinálják.

2010. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sziasztok! Én is épp össze vagyok zavarodva,mert az utolsó mensim augusztus elsején volt és most a mensi szerint 11 hetes lennék, de a doki szerint 10 hetes, de jövőhéten kell mennem 12. heti uh-ra! ez akkor így jó? ha a mensihez számolja? és én akkor hogy számoljam???? :)))))

segítsetek! köszi!

2010. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!