Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+4) A hasam 110cm szerintem...

22+4) A hasam 110cm szerintem nagyon nagy a3. babámat várom van már 2 fiam, a kisebbik 11éves) de velük nem volt ekkora alig bírok fel kelni, és nagyon fenn van a babám mekkora lesz a hasam a végére? Ennyi idősen nektek is ekkora?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, 3. babánál teljesen normális, nem sokat fog már nőni, mert most sem a baba miatt hanem a kitágult hasfal miatt ekkora.
2011. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én 36 hetes vagyok és 136 cm a hasam :d
2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soknak tűnik az a 110 centi, tényleg nagy lehet, de ez mondjuk az alkatodtól is függ valamennyire. Én 21. héten járok, nekem 105 cm, és szintén 3. baba. 64-65 kg körül vagyok (168 centi)

Mások nagynak mondják, szerintem nem annyira. De ha most nagy is, az nem jelenti azt, hogy a végére hatalmas lesz, csak egyszerűen 3. terhességnél már könnyebben enged a hasfal, az izmok, ezért nagyobb már az elejétől, mint elsőterhesen.


Ez egy 20. heti pocakfotóm, azóta még nőtt valamennyit:


[link]


Itt 104 centi volt.

2011. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KEDVES UTOLSÓ NEKEM 2 FIAM VAN 13 ÉS 11 ÉVESEK ÉS MOST LESZ A 3.BABA ÉN 30ÉVES VAGYOK ÉS MÉG NEM TUDJUK A NEMÉT, NEKED MEKKORA GYERKÖCEID VANNAK MOST HÁNY HETES VAGY ÉS MILYEN NEMÜ A BABÁD?JA ÉS HONNAN ÍRSZ?
2011. aug. 19. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem két lányom van, a nagyobbik októberben lesz 4, a kicsi pedig 20 hónapos. A harmadik is lány lesz :)) 21+3 hetes vagyok ma. Budapesti vagyok, én 26 múltam. Fiaid már nagyok :) Várják a tesót? Nálunk csak a nagylány érti még, de ő nagyon örül neki :)
2011. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!