Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok. Barnito...

7hetes terhes vagyok. Barnito krémet szabad-e használni terhesség alatt, és a hasam nagyon meg van puffadva. Ez az állapot meddig tart? Már most olyan mintha lennék vagy 6honapos:-)

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Tisztázzál magadban néhány kérdést, hogy édesanya szeretnél lenni vagy plázacica? A barnítókrém nem használ a bőrödnek a terhesség alatt, ugyanis a bőröd ki van téve a hormonváltozásoknak, a megnyúlásnak, a szövetközti víz elviselésének....stb. Sokaknak pattanásos, striás, májfoltos lesz a bőre a terhesség alatt, ezeken a barnítókrémek szoláriumhasználat csak durván ront.

A puffadás rendszerint az első időkben gyötör igazán, ennek oka pedig a megváltozott emésztés, meglassult bélműködés, a hasi és kismedencei izmok ellazulása.

Próbálj többször enni kevesebbet, mint egyszerre sokat, kerüld a puffasztó ételeket, szénsavas italokat. A növekedő pocakoddal pedig barátkozz meg mert lesz az még sokkal nagyobb is.


Boldog babavárást.

Egy kétgyermekes anyuka.

2008. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a segitségedet,boldog uj évet kivánok!
2008. dec. 31. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

nyugodtan használhaszt, nem lesz semmi bajotok, attól még nem leszel pláza-cica, csak esetleg továbbra is jól tudod érezni magad a bőrődben.(ha neked ilyen fontos a barnaság)én is használtam, mert nagyon sápadt vagyok (SEMMI BETEGSÉG NEM ÁLL MÖGÖTTE), mindig szerettem csinos kismami lenni, és ezt a környezetem is visszajelezte, ami igencsak fontos a léleknek,mert ugye minden itt kezdődik.

sok boldogságot

boldog új évet

5hós kisfiú anyukája

2008. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5hos kisfiu anyucijának nagyon koszonom a megnyugtatást,jol esett. boldog uj évet!!!
2008. dec. 31. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is vetttünk felsőtest barnítót (igaz használtan és olcsón) és használni szoktam egy héten többször.

Vérszegény vagyok, így legalább az arcom nem olyan mint a meszelt fal.

Fodrászhoz is járok, sőt műkörmöm is van. Én sem vagyok plázacica, hanem 37 éves nő akinek már van egy 9 éves.

fia és jól esik nőnek kinézni.

Te se foglalkozz az iylen "jóindulatú" hozzászólókkal.

Üdv 30 hetes

2008. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, az igényesség nem szégyen. Ellentétben a rémisztgetésekkel, én még csak 5 hetes vagyok, de egyre gyönyörűbb a bőröm és a hajam. 1 hete volt egy pattanásom, fél nap alatt elmúlt. Viszont tényleg ügyelj arra, h a májfoltokra ilyenkor tényleg nagyobb hajlamod lehet (nekem 29 évesen már 1 éve van egy apró a szemem sarkában: én inkább pirosítót fogok használni!)
2008. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:-)
2008. dec. 31. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!