Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem nem nő a mellem a...

Nekem nem nő a mellem a terhesség alatt az gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tesómmal mindketten 8 hetes terhesek vagyunk:D

Viszont neki 3x -ra nőtt a melle. Én kellemetlenül érzem magamat, mert nekem 1 centit se nőtt.

Mindketten kis mellűek vagyunk.

Engem maga a méretem sose zavart, felőlem maradhat végig ez a pici, csak olyan fura nekem. Persze minden szervezet más.

Örülnék, ha megírnátok nektek ez a mell növekedés hogy alakult.



2023. júl. 13. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Majd fog. Nem úszod meg.
2023. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
8 hét az még nagyon az eleje.
2023. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Hormonok.
2023. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem nőtt semmit. Nem bántam, mert nekem meg alapból is nagyok. A lényeg, hogy létezik ilyen.
2023. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem nőtt semmit, 2 gyereket szoptattam 1-1 évig, mostanra sincs változás.
2023. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Semmmit nem nőtt első terhesség alatt. Kicsit megduzzadt de nem kellett nagyobb melltartót venni. Szoptatáskor lett látványos a növekedés de 2év szoptatás után ne is beszéljünk arról, hogy néznek ki. Most 18hetes terhes vagyok, szintén ugyanakkorák mint eddig. A tejtermelésnek nincs köze a mell növekedéséhez.
2023. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Fura amugy mert nekem kozepes mellbol az elso gyerekemnel nagyon nagy lett. Aztan tejbelovelesnel meg nagyobb mint ket labda de 1 honapig tudtam szoptatni csak. Majd lefogytan és a másodiknál nem nőttek. Tejbelövelésnél feldagadtak de egy hét alatt vissza is ment picire több évig szoptattam.
2023. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se nőttek terhesség alatt, egyetlen árva centit sem, pedig bíztam benne.. (75/A) Szoptatásnál is csak egy kicsit beduzzadtak, de aztán az is eltűnt :D
2023. júl. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam volna, hogy testvérem és az én testem hasonlóan alakul majd, mert hasonló alkatok vagyunk, meg voltunk mindig is és azért eléggé szembetűnő a változás.

Őszintén annyiból nem bánom, ha nem nő, hogy én nem szeretnék utána csüngő melleket meg striákat, ha nem nő elfogadom olyannak magam amilyen vagyok továbbra is. Bár én is azt hittem valaha lesz nagyobb.:D de legyen az életben ez az egyetlen problémám.

2023. júl. 14. 06:56
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl az első hetekben volt megduzzadva, aztán ahogy telt az idő visszanyerete a méretet és abszolut nem lett nagyobb, mint szokott.
2023. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!