Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan élitek meg a terhessége...

Hogyan élitek meg a terhességet egy nagyobb gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés
Mennyire tudtok esetleg pihenni?
2023. júl. 14. 15:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9

Szerintem csak egy troll egyébként, de letojom :))


Én csak azt nem értem, hogy s többség, aki normális választ adott, miért is van lepontozva?

2023. júl. 14. 16:36
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Az èn nagylányom már 12 èves. Nekem így könnyű dolgom volt. Vègig segített a terhessèg alatt is. Most meg imád babázni☺️
2023. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben vagyok még, rosszul levős a dolog. A naggyal csak étvágytalan voltam. Igazából nem vészes eddig. 4 múlt a nagy, ügyes, okos fiú. A munkahely jobban levesz.
2023. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, 2,5 éves mellett. Hát nem egyszerű, de túl lehet élni. Nekem az elején volt nehéz, amikor még nem aludtuk át a naggyal az éjszakát, a kávé gondolatától is hányingerem lett és állandóan brutál fáradt voltam. Aztán a második trimeszterben már javult a helyzet. Azóta elvagyok, bár tényleg nem egyszerű egy 2 évest ellátni és lefoglalni, mellette a házimunkát csinálni egész nap terhesen. Egész más ez így, mint az első terhesség, de azért abszolút kibírható. Mellesleg így a vége felé én minden délben lepihenek a kisfiammal, sokszor el is szundítok, ez sokat segít.
2023. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok? Hogy és mikor szültetek? Második terhesség a rosszullétek miatt necces, meg ha kicsi a korkulonbseg a 2 terhesség között. Ha középiskolás, egyetemista vagy felső tagozatos az első gyerek, akkor a sokadik terhesség is könnyebb.
2023. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!