Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki végighányta a 2. vagy...

Aki végighányta a 2. vagy esetleg 3. terhességét/nagyon rosszul volt, hogy oldotta meg a nagyobb gyerekkel, pihenés nélkül?

Figyelt kérdés
Vagy mindig az első terhesség nehezebb?
2023. ápr. 8. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Kérj segítséget, vagy sétáljatok nagyokat. Nekem a séta sokat segített az émelygésben. De túl kell élni. Egyszer vége lesz.
2023. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második sokkal nehezebb volt. De muszáj csinálni, nincs olyan opció, hogy nem kelsz fel. Sok passzívabb játék, mese, rajzolás.
2023. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem sokat segített. De amúgy nem tudom, valahogy túléltük, nagy küzdelmesen, de nagyon nehéz volt és gyűlöltem minden percét. Pedig az elsőnél szerettem terhes lenni, másodszorra viszont tényleg tehernek éltem meg. Szerencsére ez a babára már nem igaz, és a nagyobb gyerek is jól elfogadta (pedig alig több, mint 2 év van köztük, pont a dackorszak közepébe született a kicsi, de elég jól kezeli mindenki a helyzetet).
2023. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egész nap hánytam, de este volt a legrosszabb, akkor a férjem szerencsére sokat tudott segíteni. Rendszeresen hánytam, amíg ő fürdetett. Volt, hogy nem volt itthon és átvittem a wc mellé a pelenkázó lapot, és ott öltöztettem, időnként félrehajolva hányni. Napközben odahordtam magunk mellé egy rakat játékot, könyvet, elfeküdtem a habtapin és vártam, hogy jobb legyen. 14. hétig tartott, de ilyen durva tünetekkel sem emlékszem rosszabbra, mint az első terhességemnél. Itt legalább napközben nem kellett dolgozni (vagyis hát más fekve mesét olvasni és elmosni a cumisüveget időnként, mint meetinget tartani miközben majd elhányod magad). Uhh, meg utazni haza a buszon. Nekem az volt szörnyű az első babával. Zacskóba hánytam a buszon. Na ilyenek pl. nem voltak legalább a másodikkal. :)
2023. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!