Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itthoni vizeletteszt pozitív?

Itthoni vizeletteszt pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár nappal ezelőtt felfázás szerű tüneteim voltak, de mivel hétvége volt, nem igen tudtam orvoshoz fordulni, illetve nem is éreztem vészesnek, pár óra alatt megjavult és már nem érzem.

Ma biztos ami biztos azért csináltam egy itthoni vizelet tesztet és pozitív lett a leukociták és a fehérje része.

Komolyan vesznek egyáltalán ha ilyennel hívom fel a házi orvost, vagy inkább csináljak holnap is egyet hátha csak egy kis folyas került bele és azt jelzi ki?

Járt már így valaki?

Már nincs sem az égető érzés sem a pisilesi inger, de jó sokat ittam is hogy kimossam és tőzegafonyat szedek. ( mivel szombaton nem igen tudtam kit zargatni ezzel)

Köszi, 11hkm


2023. júl. 17. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan felkeresném a háziorvost. Elmondod a tüneteid, azt is hogy már elmúlt, de nyugodtabb lennél ha rád nézne. Terhesség esetén nem játék egy felfázás. Ne légy felelőtlen, nem csak magadért felelsz.
2023. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keresd fel es csinaltass egy normalis tenyesztest is.

Mert lehet, hogy most elmultak a tunetek, de siman visszaterhet, jo lenne celzottan kikezelni, ha talalnak valamit.

2023. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan fognak venni, várandósság alatt a kezeletlen húgyúti fertőzésből komolyabb probléma is lehet, úgyhogy mindenképpen keresd fel az orvosod.
2023. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresd mindenképp. Egyébként ilyesminek a hüvelyváladékban sincs helye, szóval teljesen mindegy, hogy honnan került bele.
2023. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nyugtalanított engem is, úgyhogy nem sokkal utána inkább fel is hívtam és kaptam is rá gyógyszert. Remélem rendbe teszi a dolgokat! :)
2023. júl. 17. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!