Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztosak a vèdőnői...

Mennyire biztosak a vèdőnői vizelettesztek? 14 hetesen a vizeletben fehèrje?

Figyelt kérdés
Köszönöm szèpen ha válaszoltok.
2018. aug. 16. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm ugyanazt használja, mint az SOTE 1.
2018. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosak. De egy kis fehérje nem a világ vége, nekem is volt benne már 12 hetesen is. Ha gondot jelent, akkor más is van benne, vagy a vérnyomás magas mellé.
2018. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira fontos, hogy van benne fehérje, nekem is volt, nem feltétlen toxémiát jelent, a vérnyomásodat figyeld, az sokkal fontosabb.
2018. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 37 hetesen, emelkedett vérnyomás és enyhe vizesedés mellett (kánikula idején) mutatott fehérjét a tesztcsík a védőnőnél, azonnali kórházi felvételt javasolt. Ott kémiai reagenssel ellenőrizték, teljesen tiszta volt a vizeletem, a laborom is tökéletes volt, de már megírtuk a felvételi papírokat, tehát nyomós ok nélkül feküdtem bent szülésig (1,5hétig). Hazajöhettem volna saját felelőségre, de akkor szüléskor ment volna a szájhúzás, hogy miért távoztam, én meg jobban szeretem a békességet. Legalább pihentem egyet. :D A védőnő sűrű bocsánatkérések közt kinyögte, hogy előfordul téves jelzés.

Mintavétel előtt mosakodj meg, alaposan öblítsd le, közepes sugarú vizelést fogj föl (az első cseppeket kihagyva), és steril edénybe kerüljön. Ha van is benne fehérje, illetve az mindig van, csak nem mindegy mennyi, szóval nem kell megijedni, lehet csak egy kis gyulladás. Orvos biztosan kér egy labort.

2018. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszaitokat. Mai vizeletem eredmènye negativ, nincs benne.
2018. aug. 16. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!