Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együttlét várandósság alatt?

Együttlét várandósság alatt?

Figyelt kérdés
Nálatok az első alkalomnál volt bármi furcsaság vagy probléma? Tudom, hogy egészséges terhességnél, amikor nincs semmilyen orvosi ellenjavallat nyugodtan lehet élvezni a dolgot, de az első trimeszteri rosszullétek miatt eddig nem nagyon voltunk együtt, viszont most, a második trimeszterben már szuperül érzem magam, és lenne kedvem is hozzá, de kicsit tartok is tőle (hiába tudom, hogy nem lehet gond). Főleg, hogy most megyünk nyaralni külföldre, tehát ha ne adj isten bármi panaszom lenne utána, az orvosomhoz sem tudnék fordulni. Ennek van bármi valószínűsége, ti hogy voltatok vele? Valószínűleg túlgondolom, de köszi, ha megírjátok, nektek mi volt a tapasztalatotok az első alkalmaknál, és mikor tértetek vissza (ha egyáltalán volt időszak, amikor elmaradt) a rendszeresebb együttlétekhez.
2023. júl. 17. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szia,én a 20.hétben járok,az eleje óta úgyanúgy éljük a házas életet kb napi szinten. A 18.heti vizsgalaton azt mondta a doki,hogy minden rendben,továbbra is összebújhatunk :)
2023. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végig rendszeresen együtt voltunk minden gond nélkül
2023. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nekem terhesség alatt nagyobb volt a libidóm, mint normál esetben. Ha rajtam múlott volna, egész nap… 🙈

A lényeg, hogy még az utolsó napokban is sokat voltunk együtt, mégis jóval a kiírt nap után szültem. Soha nem volt semmi probléma egyik alkalommal sem.

2023. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Mi mèg a 40 hèten is összebújtunk. Ha az orvos nem tiltott el akkor nyugodtan.
2023. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába írjuk le akárhányan, hogy minden oké volt, ha egyszer Te félsz. Egyáltalán nem kötelező szexelni a várandósság alatt (sem). Ha vágysz a férjedre, de félted a magzatot, áthidaló megoldás lehet a petting. Valószínűleg élvezni fogja a partnered a kézműves szakkört meg a francia nyelvórákat is. Aztán ha sikerül felizgulnod arra, hogy életed párja élvezkedik, talán te is el tudod engedni magad.
2023. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!