Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spermicid vélemények?

Spermicid vélemények?

Figyelt kérdés
Pharmatex 18,9 mg hüvelykúp véleményeket írnátok? Vagy más féle spermicidet ami bevált? Plusz ha óvszert is használunk akkor nagy valószínűséggel kizárt a terhesség nem?
2023. júl. 18. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ismered azt a kifejezést,hogy Pharmatex bébik?

En nem biznék a pharmatexben a te helyedben.max akkor jo vedekezesi modszer ha ovszer is van mellé hasznalva.

2023. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondoltam hogy pharmatex meg óvszer.
2023. júl. 18. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom, hogy ha pontosan az előírás szerint alkalmazod, akkor jól véd a pharmatex. Csak könnyű elrontani. Óvszerrel jó kombináció.
2023. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Óvszer mellé minek?!


Egyébként én a pharmatexre nem bíznám.


Mi próbáltuk, mert 2 gyerek közt nem akartam a kis különbség miatt spirált rakatni (elötte, 2.óta az van).


Leírás szerint, pontosan alkalmaztuk. Nem, nem rontottunk el semmit. Pont azért, mert nem akartunk babát, csak késöbb.

A 3.pharmatexes hónapban terhes is lettem 😂


Így a tervezett 2.5-3 év helyett 20 hónap lett a gyerekek közt.


Barátnőm is terhes lett mellette (ő meg sem tartotta).


Benn vagyok egy babás/szülős csoportban. Rengetegen estek mellette teherbe.


Szóval ja. Akinek nem fér be egy esetleges gyerek, szerintem felejtse el.


(Nem tudom mennyire igaz, de olvastam, hogy a spermicid hatása miatt a gumit gyengítheti, kiszakadhat miatta)

2023. júl. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!