Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a terhes vitaminról? Képet csatolom megjegyzésbe. Köszönöm.

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 14. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ezt szedem de mikor kerestem a vitaminok között jókat olvastam róla, igaz nem magyar oldalon, de több, mint 500 értékelő 4,6-ra értékelte az 5ből. Leírás alapján egész sok mindent tartalmaz: folsav, dha, c,d,e,a vitamin, kalcium, magnézium. Ezek mind nagyon fontosak. Ha jó a vérképed és nem okoz panaszt pl. székrekedés vagy hányás hányinger, akkor szerintem jó.
2023. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. febr. 14. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívesen. :) 4. hónaptól pedig ajánlott vasat is szedni, ahogy a baba növekszik megnő a vasszükséglet.

Maltofer, Neo-Ferro-Folgamma ezek jók szerintem.

2023. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen a Maltofert már szedem,terhes vitamint pedig többet ki próbáltam de hanyig vagy szekrekes, hányás lett belőle.

Azért gondoltam erre.

2023. febr. 14. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ásványi anyagok rosszul hasznosuló vegyületekben vannak benne és többen is gátolják egymás felszívódását. A folsavat nem biztos, hogy le tudod bontani, ezért a jobb termékekben folát van (ebben meg folsav). Jó, hogy van benne DHA és jód, bár nem sok, az tény. Ezzel együtt is sajnos eléggé alsókategóriás. GAL-t is próbáltad már?
2023. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálom férfiként, bocs az offért!
2023. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!