Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Kistarcsára jár magánrende...

Aki Kistarcsára jár magánrendelésre az orvoshoz, annak a 36. héttől is oda kell mennie NST-re vagy a kórházba?

Figyelt kérdés
Első babámat váram és lehet, hogy hülye kérdés, de ha a dokihoz kell mennem a rendelőjébe akkor gondolom minden héten oda kell adnom a 9.000 ft.-ot. Vagy nem? Az egy kicsit húzós lenne.
2010. okt. 14. 08:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen!!Minden héten oda kell adnod neki a pénzt de csak az NST után amit a kórházban csinálnak és azzal a papírral mész majd hozzá!
2010. okt. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ha abban a kórházban dolgozik, ahol szülni fogok, akkor is? Vagyis az a rendes munkahelye, azon kívül van magánrendelője kistarcsán.
2010. okt. 14. 08:50
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom!!Kérdezd meg hogy mikor menjél NST-re és akkor elmész aztán ha bent van akkor biztos megnézi??KINÉL FOGSZ SZÜLNI??:)
2010. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Várkonyi dokinál.
2010. okt. 14. 09:39
 5/18 anonim ***** válasza:
Hűha!!:) Én is nála szültem!Nagyon ingadozó a hangulata!Van amikor mufurc de amikor szülni mentem nagyon rendes volt!!:) Egyfolytában ÉDESKE -nek hívott!:) Ami ellen szól hogy eléggé sokat iszik!(alkoholista)de ez köztudott!Amúgy meg nagyon jó szakember!!Az egyik legjobb genetikai UH-s!:)
2010. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia én is nála szülök majd decemberben.Szerintem a kórházba nem fog pénzt kérni,legalább is tölem nem kért mikor oda hívott be ,mert 12 hetes genetikát nekem ott csinálta és abszolult nem is várta a pénzt.Szerintem nem pénz éhes doki.Meg azért az durva lenne ha hetente 9 ezret elkérne nem???

Én pont ma megyek hozzá,de mondjuk alapból én aszódra járok a magánjára.Hány hetes vagy? Betti

2010. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
November 29.-re vagyok kiírva. Én is aszódra jártam hozzá eddig, de már 3 hete is kistarcsán voltam, mondjuk akkor csinálta a genetikai UH-t és 1 hét múlva csütörtökön is kistarcsára megyek már, nem aszódra. Azt mondta, hogy most már csak oda fogok járni. Gondolom azért mert már a vége fele járok. Most vagyok a 34. hétben.
2010. okt. 14. 10:48
 8/18 A kérdező kommentje:
Vagyis közeledek a vége felé.
2010. okt. 14. 10:50
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen nekem is azt mondta hogy most már csak kistarcsára kell hozzá mennem.Te kérdezted már tőle hogy mennyi nála a szülés?Én dec.24.-re vagyok ki írva,de jó lenne ha egy kicsit előbb jönne.

Betti

2010. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még tőle, de meg mondom őszintén, nem is fogom. Majd attól függ, hogy mennyire fog velem foglalkozni, de viszont volt már itt ehez hasonló kérdés és arra azt írták, hogy aki egész terhesség alatt hozzá járt attól 50.000-t kért, aki nem hozzá attól 70.000.-t. De viszont azt mondták, hogy szülésznőt is fogadjak, mert ő az aki majd foglalkozni fog veled igazán, meg aki melletted lesz mindig.
2010. okt. 14. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!