Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok normális...

Mióta terhes vagyok normális hogy nem kívánom?

Figyelt kérdés
3.hónapban vagyok és egyáltalán nem kívánom a s*exet.Párom kívánja, de elfogadja hogy én nem de valamilyen szinten biztosan zavarja. Egész terhesség alatt ilyen lesz a libidóm?
2023. júl. 21. 19:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Én az ötödik hónap elején járok, és képtelen vagyok szexre gondolni... már úgy nagyjából a 6. hét óta. Semmi sem segít. Más meg a második trimeszterre borzasztóan kívánós lesz. Nem lehet megjósolni, te hogy leszel...
2023. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Én az első hónapokban nem kívántam. Folyamatosan hánytam, hányingerem volt, a férjem illatától is rosszul voltam. A második és a harmadik trimeszterben viszont állandóan szexeltem volna. Az már más kérdés hogy a 8. meg 9. hónapban már mozogni is alig tudtam, így hiába vágytam rá, csinálni nem volt sehogy se jó.
2023. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Csak valamilyen szinten rosszul érzem magam mert valamilyen szinten egy férfi vágyik erre bárhol bármikor.De énis végighánytam az első trimesztert szóval nincs kedvem kb az 5.héttől
2023. júl. 21. 20:08
 4/35 anonim ***** válasza:
30%
Az oké, hogy te nem kívánod és ezzel nincs is semmi baj. Nincs veled semmi baj, de tudod hogy a férjeden tudsz segíteni többféleképen is? Biztos jól esne neki, hogy gondolsz az ő érzéseire is.
2023. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
Mi nem is sexeltunk egyik terhessegnel sem az 5. Hónap után, egyrészt engem nagyon zavart a pocak, a tudat, hogy terhes vagyok, illetve fáradt is voltam, nem is kívántam. Párom teljesen elfogadta. Na de a szülés utáni 6 hetet már szenvedés kivarni..
2023. júl. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Nekem pont fordítva volt mint ahogy a nagykönyvben írják.

Az első trimeszterben annyira ki voltam éhezve, persze közben rosszul is voltam, emiatt nem volt semmi, de már a filmekben a csókjelenetet is ki kellett kapcsolnom, mert szenvedtem. Férjem meg nevetett rajtam. :D

Második trimeszterre energikusabb lesz az ember, ekkorra írják a felívelést, na nekem akkorra múlt el. Ott voltunk együtt, de nem annyira kívántam.

Aztán a 3. trimeszterre megint egy kis visszaesést írnak, nekem ott megint felfelé ívelt a dolog, csak addigra a mozgás volt nehezebb, meg a megfelelő pózt megtalálni.

Aztán szülés után megint extrán kívánós lettem, persze a 6 hetet megvártuk.

Azóta a baba miatt nehezített a pálya.

Szóval mi ilyen szerencsétlenek vagyunk ebben.

De a férjem maximálisan megértő volt, nem várt el semmit, kértem hogy oldja meg magának ha úgy érzi kevés, de nem akarta.

Butaság ezzel ijesztgetni a nőket hogy ha a halálukon vannak is azért fél kézzel meg szájjal elégítsék ki a férjüket mert hát az igények!, meg majd félrelépnek.

Ugyanmár azért ennél jóval többek a férfiak, ők sem "bárhol bármikor", de tény hogy sokkal kevesebb gátlás van bennük ilyen szempontból. De egy stabil kapcsolat simán kibír egy egész terhesség alatti eltiltást a szextől is. Nálunk betegség miatg is kimaradt többször is több hónap.

Semmi olyanra ne kényszerítsétek már egymást akár ilyen pszichológiai terrorral, amihez nincs kedve. Milyen orál az amit a nő kötelességtudatból vagy a félrelépés miatti félelemből ad?

Azért manapság már előrébb tartunk, és beszélik a köztudatban hogy a szex kölcsönös örömszerzés kellene hogy legyen.

Nagyon fel tud bosszantani ez a hozzáállás. Nem állatok vagyunk, nem is a női elnyomás fenntartása a cél. Akinek a férje félrelép azért mert a felesége az ő gyerekét horjda ki és épp nincs kedve szexelni, az menjen is a fenébe.

2023. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
36%

Azért nem egy férfi kívánja mindig, ganem egy egészséges ember. No es férfi is. Ez jó kifogás, hogy a terhesség miatt. Utána majd azt mondod, hogy a szülés miatt. Később a szoptatás miatt nem. Megint utána a fáradtság miatt. Aztan jön a meglepodes, hogy szar lett a kapcsokatotok és elhidegultetek egymastol.

Szex nélkül nincs kapcsolat, ilyen nincs hogy nem kívánom a férjem ilyen olyan okok miatt. Ha nem kívánod, nem vagy bele szerelmes. Megkaptad amit akartál, terhes vagy, a férjed elvesztette funkcióját szamosra. Valószínűleg eddig se voltál az a minden nap szexelos tipus, ezután a szex megszunik létezni nálad.

Férjed majd erre rajon és ha rá néz egy csinos nő már attól is fel fog állni neki.

2023. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
52%

Tehat akkor 7-es, kenyszerbol szexeljen mindig minden korulmenyek kozott a no, akkor is, ha rosszul van, faj neki, kenyelmetlen, foleg terhesen es szules utan ?

Csak hogy jajj szegeny ferfinak nehogy egy percet is szex nelkul kelljen toltenie?

Te ezt komolyan gondolod, hogy soha, semmilyen korulmenyek kozott nem fordulhat az elo, hogy az ember nem kivanja a masikat? Vagy eppen kivanja, de lehetosege egyszeruen nincs ra?


Egyreszt serto, hogy a noket csak egy szolgaltatonak nezed, eszkoznek, masreszt a ferfiakat meg egy vadallatnak, akiket csak a szex erdekel es soha semmi mas.


Nagyon fontos a szex, de igenis van olyan, hogy a hatterbeszorul es ennek semmi koze a szerelemhez.


Pl en terhesseg alatt el voltam tole tiltva abszolut kb a vegeig, mert a mehszajon fekudt a placenta, sokat vereztem. Tehat nekem akkor is szexelnem kellett volna, ugye? Persze volt sok osszebujas, ez meg az, de szex es nekem orgazmus nem lehetett.


Aztan szules kozben eleg komoly seruleseket szereztem, sokat varrtak, szules utan meg 9 honappaal is fajt a gatsebem, de az elso 3 honap volt gyogyulas szempontjabol a legdurvabb, sokaig alig tudtam jarni, ulni.

3 honap utan mertem eloszor egyaltalan szexelni es sokaig iszonyu fajdalmas volt, de azert probalkoztunk, hatha jobb lesz.


Nem csalt meg a ferjem, mert nem egy vadallat, akit csak a szex erdekeljen es a felesege jollete egy cseppet se szamitson neki.


Na ez a szerelem, nem az, amirol te irsz.

2023. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Menj a francba hetes.Csak így ennyit mondok neked szépen csendben.
2023. júl. 22. 12:42
 10/35 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszem el hogy a hetest egy nő írta , ha meg nő írta akkor meg nem volt még életébe terhes..
2023. júl. 22. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!