Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok normális...

Mióta terhes vagyok normális hogy nem kívánom?

Figyelt kérdés
3.hónapban vagyok és egyáltalán nem kívánom a s*exet.Párom kívánja, de elfogadja hogy én nem de valamilyen szinten biztosan zavarja. Egész terhesség alatt ilyen lesz a libidóm?
2023. júl. 21. 19:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
23%
Félre fog menni tök jogosan, te meg olyan buta, naiv muff vagy, hogy meg fogsz lepődni.
2023. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
66%

Ezt a 21-es idiotat nem lehetne innen vahogy kivagni?

Ne is torodj vele kerdezo.

2023. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Te fogsz félremenni remélem innen minél gyorsan...
2023. júl. 22. 19:27
 24/35 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Kérdező,

Én 28 hetes kismama vagyok ezért viszonylag érintett a témába.

Nekem is volt olyan időszakom amikor kevésbé kívántam a férjemet, nem is akarta erőltetni a dolgot, de én azért a heti 1 alkalmat végigcsináltam vagy rendes szexxel vagy más módszerrel, mert attól, hogy nekem nincs igényem most rá úgy voltam, hogy tudom hogy kívánja, szereti megadom neki.


Most változott a helyzet nagyon kivános vagyok, akár napi 2 is előfordul de ha nem is így lenne én biztos a heti 1-et megadnàm neki mert azért nagyon sok 8-9 hónap és még a 6 hét gyermekágyi időszak.


És lássuk be ahogy mi elvárjuk, hogy ők megértők legyenek nekünk is annak kell lenni és picit tenni értük!

Én nagyon nem szerettem volna, hogy ilyen téren elhidegüljünk!

2023. júl. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Persze megoldom neki másképp ha úgy van, de csináld már úgy hogy hányingered van.Mennyire tudnád csinálni nemtudom.A szexet meg erőltetni nemtudom.Megpróbáltam de fájt.
2023. júl. 24. 07:30
 26/35 anonim ***** válasza:
24%

Kedves kérdező,

Én vagyok az utolsó…én szerintem teljesen normális választ írtam neked és teljesen normális hangnemben…

Ha nem tetszik amit írnak neked minek írod ki a kérdést???


De tudom milyen a hányinger és a hányas főleg, hogy a 4-dik gyermekemet várom….

Tudom milyen amikor nem kivánod a szexet…

De miért gond az neked, hogy leirom, hogy néha egy pici áldozatot kell hozni a párodért?


Nem kell egyetérteni ezzel de azért a stílus maga az ember, ha meg így gondolod és nem tudod elfogadni akkor ne kérdez.

Senki nem fogja tudni neked megmondani milyen lesz a szexuális égvágyad a terhesség alatt mert mindenkinél más…van aki folyton kívánja van aki végig nem…van aki az elején nem a végén igen…

2023. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
63%

Persze mi nők hozzunk áldozatot a párunkért, két hányás között, állandó hányingerrel, de a férfi nem hozhat áldozatot, hogy pár hónapig vagy hétig nincs szex. Ez még csak a terhesség. Egy férfinek fel kell fogni ésszel, hogy ha csinál egy gyereket, akkor bizony annak következményei is vannak és igenis neki is kell áldozatot hozni. Mi lesz, ha megszületik a gyerek? Akkor is ki kell bírnia 6 hetet! Ki tudja milyen lesz az a gyerek.. lehet éjjel-nappal ordít, hasfájós, nem alszik, kétemberes..és egyből nem 6 hét, hanem akár hónapok is lehetnek belőle.

Nem értem, mik a férfiak, hogy nem tudnak szex nélkül meglenni, meg hogy értük ennyire fontos áldozatot hozni. Rég rossz az a kapcsolat, ami nem él túl pár hónap szexmentességet.

2023. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
21%
A megoldás: prostik.
2023. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 27-es,

Ez a kompromisszum ő is enged az igényeiből es te is a jajjj most fáradt vagyok, nincs kedvemből…


Szerintem egy jól működő kapcsolat így működik!

2023. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
26%

#29: Úgy is, csak könnyebb kettős mércét használni és az áldozat szerepét felvenni mert hogy ő most terhes.🙄 Senki nem mondta, hogy csinálja akkor is, amikor hányingere van stb, csak hát ő "nagyobb" áldozatot hoz mint a férfi. Szal ő addig kussoljon és várjon.


Most vajon kinek a kapcsolata lehet kiegyensúlyozottabb és boldogabb a kérdezőé és a hozzá hasonló gondolkodásúaké vagy mint pl #24-es? Szerintem a válasz egyértelmű.

2023. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!