Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Le lehet mondani a védőnőt?

Le lehet mondani a védőnőt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van belőle. Mindenki panaszkodik rá,épp ettem mikor be jött és kérdezte hogy mit keres a koszos tányér az asztalon!

Még várandós vagyok de nem szeretnék vele kapcsolatot tartani. Mit lehet tenni ?


2023. júl. 23. 04:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Jesszus..van ilyen? Mekkora bunkó.

Az enyém csak frusztrál a hizassal, de már megszoktam mert az elsőnél is ez volt. Mondjuk szerintem ez belefér, mert amugy meg segítőkész és kedves, de amit a tiéd csinál nagyon gáz.. elvileg 3 látogatás közelező a védőnőbel ahhoz a szülési segélyhez (lehet nem pont ez a neve, de az az egyszeri 70e ft körüli összeg). Azt ha tudod bírd ki, annyir megér, utána nem kötelező menni.

2023. júl. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
"Azért van ott, Pirike, mert még nem vágtam a maga fejéhez. De ami késik, az nem múlik!"
2023. júl. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet lemondani, de irj a vezetonek vagy a betegjogi kepviselonek.
2023. júl. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem lehet lemondani.

Nyilván felnőtt vagy, ha gyerekt vársz, tehát azért lehetne annyi benned, hogy képes vagy vissza válaszolni. Ha bunkonak érzed, amit mond, akkor a 2. tanácsaval ellentétben épp a kedvesség lesz az, amivel előrébb jutsz. "Épp lecsót ettem, Katika, kér ön is egy tányérral? Kimondottan jól sikerült most" Hidd el, nagyobb haszna lesz, mint vissza bunkozni

2023. júl. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elképesztő, hogy ilyen létezik. Volt már az életünkben öt védőnő, egy pohár vizet nem fogadtak el amikor jöttek, és soha nem csináltak hasonlót sem. Kitartás!


Lemondani nem lehet, de ezt jelezném a munkáltatója felé.

2023. júl. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha tőlem ilyet kérdezne valaki a saját házamban, mondanám, hogyha nem tetszik ott a szivacs, el lehet mosni. Utána szekrénybe rakjad elfele. Ha húzza a száját kaphat egy porszívót is a kezébe. Én ráérek, én otthonom.
2023. júl. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

A mi védőnőnk, ennél rosszabb.

Konkrétan nekem esett, hogy minek vállaltunk gyereket, halálra ítéltük azzal, hogy megszületett (férjemnek volt egy embóliája, ami nem örökletes betegség🤦‍♀️ amiatt)


Számtalanszor fenyegetőzött már a gyámüggyel. Minden alkalommal összeveszünk valamin és vagy kidobom, vagy otthagyom.


Írtam levelek tömkelegét már a feletteseinek, különböző szerveknek, de semmi

Mivel a többi anyuka a földbedugja a fejét, egyedül sokra nem menten.


Mindenhonnan azt a valaszt kaptam, hogy iszonyú hiány van, nem tudnak vsak úgy másik védőnőket felvenni. Így abból élnek ami van alapon az ilyen idiótákkal nem tudnak mit kezdeni.

2023. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Hála istennek nalunk nincsen védőnő.fel eves korig havonta,fel eves kor utan egy eves korig ket havonta kell menni a gyerekorvoshoz meretni a babat.aztan mar csak a 15 hós oltasra kell menni, utána pedig mar nem kell,csak akkor mesz ha beteg a gyereked .. hala a jo egnek...
2023. júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Miért engeded be a lakásba, ha neked nem megfelelö az idöpont?
2023. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Máshoz nem tudsz átjelentkezni? Tudom, hogy állítólag nem lehet, közben meg mégis. Én 2021-ben szültem, a területileg illetékes védőnővel csináltunk egy papírt, hogy másnál veszem igénybe a védőnői szolgáltatásokat. A másiknál pedig hogy onnantól hozzá járok. Nem volt semmi gond belőle, 2 papírt kellett aláírni.
2023. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!