Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jelentkeztek az...

Kinek mikor jelentkeztek az első tünetek?

Figyelt kérdés

2 napja teszteltem még csak pozitívat. Az előző terhességemnel a 6.heten kezdődött bármi is, most viszont szinte egész nap fáj a fejem, szédülök, hányingerem van, éhes vagyok, de közben meg nincs etvagyam és nagyon fáradt vagyok. Létezik, hogy ilyen korán, vagy valami front van? Egy kicsit azért élvezem is, mert így van valami ,,tunete" a varandossagnak. (Ha ez az)

Nálatok mikor kezdődtek és milyen tünetek?



2023. júl. 23. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
9. héten
2023. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10. Hét.
2023. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt tünet
2023. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második babánál nekem is hamarabb jelentkeztek a tünetek. Hányinger már az 5. héttől...
2023. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másodjára nekem is hamarabb, és erősebben jöttek a tünetek. Ez ilyen, minden várandósság más.
2023. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Semmi tünet nem jelentkezett. Elmaradt a menzeszem. Talán az első trimeszterben álmosabb voltam. Ennyi tünetem volt összesen.
2023. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mind a 4 terhességem alatt először késett. Álmosság volt az első, 1. terhességem alatt 5 hetesen, többivel 4 hetesen kezdődött. Hányinger 6-8 hét. 2 babám van, sajnos volt vetélés és missed ab is.
2023. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-7 hét körül.
2023. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!