Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szóval 17 éves vagyok még a...

Szóval 17 éves vagyok még a szüleimel és a két tesómal élek van párom és teherbe estem tőle védekeztünk de megtörtént nem tudják hogy van párom azt se hogy terhes vagyok tőle párom se tudja hogy terhes vagyok tőle hogyrejtsem el a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 20:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
☹️
2023. júl. 23. 20:08
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a nagy kukába!

A terhességet hogy akarod elrejteni??

2023. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek és a párodnak is, az a legtisztább. Gondolom most kétségbeestél, de pont ezért inkább kommunikálj, ne a teszt rejtegetésével foglalkozz, jobb lesz beszélgetés után.
2023. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy, mert kiskorú vagy, így a probléma megoldásához szükség lesz a szüleidre.


És nem, ha teherbe estél, akkor nem védekeztetek jól.

2023. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meddig akarod titkolni? Amíg kicsúszol az időből? Remélem, ez a kérdés nem komoly...
2023. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a gyereket nehezebb lesz elrejteni🤔

Gondolom, az utcára kimehetsz azért egyedül. Bedobod az első kukába (Mármint a tesztet, nem a gyereket!) Tök bonyolult, tényleg 😂

2023. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nézd kérdező, én nyitott vagyok és mindenben segítem a nálad pár évvel idősebb lányomat, de ha eltitkolná előlem hogy terhes, onnantól nem számíthat tőlem semmiféle segítségre.
2023. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Keress fel krízisközpontot, ami pont a te helyzetedben lévő anyukákkal foglalkozik, mondjuk a gólyahír alapítványt.


Ha el akarod rejteni, nem nagy cucc, eleve senki sem fogja keresni direkt. Én körbetekerném szigszalaggal és kidobnám a nagykukába, vagy elmennék kidobni az utcán valamelyik kukába. Ha körbetekerted rakd a tolltartódba.


Lélegezz mélyeket, dönts mit szeretnél a továbbiakban és ha megvan, szólj a barátodnak, kérdezd meg ő hogy látja a dolgokat, ha egyeznek a tervek közösen szervezkedjetek, ha nem, szakítsd meg a kapcsolatot vele és dönts egyedül. Van drágább teszt, megmondja hány hetes vagy, de dokihoz mindenképp el kell jutnod. Körzetes nőgyógyásznál azt kell mondani, hogy rendkívül sürgős, még ma be kell jutnod, és akkor soron kívül fogadnak, ha 12 hét alatt vagy, több lehetőséged van, ha felette, akkor csak kettő marad.. Gondolom betöltöd a 18at, mire szülnél, szóval mással nem nagyon kell foglalkoznod. Tudom, hogy sokk, kell valaki, aki meghallgat anélkül, hogy valamelyik irányba lökne, erre csak a krízisközpontos nők jók, a legtöbben abortuszt fognak javasolni, ha még lehet.

2023. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Most itt mi a kérdés? Hogy hova rejtsd a tesztet? Nem kell elrejteni, kidobod a kukába és elmondod a szüleidnek, barátodnak, hogy terhes vagy.
2023. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

"Gondolom betöltöd a 18at, mire szülnél, szóval mással nem nagyon kell foglalkoznod."


Nem hát. Nyilván van stabil munkahelye, jövedelme, lakása, ugyan miért is kellene mással fogalalkoznia?

2023. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!