Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatot szeretném ha...

Katka870511 kérdése:

Tapasztalatot szeretném ha mesélnétek pecsételés miatt. Végződhet jól?

Figyelt kérdés

17 hónap után végre pozitiv lett a tesźtem. Viszont tegnap óta pecsételek. Kaptam progeszteront, Dicynonet, velfemet, magnéziumot, femibiont. De rettenetesen félek hogy újra elveszítem. Még csak 4+5 napos. Semmi görcsöt nem érzek csak rettenetes fáradtságot és szédülést. Megmaradhat a a baba szerintetek? Kérlek öntsetek belém egy kis lelket mert rettegek.

Köszönöm ha elolvastad


2023. júl. 25. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetekig pecsételtem én is. Aztán semmi baja nem lett, most megy hatodikba. :)

Sok sikert kívánok neked!

2023. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én majdnem két hétig, de annyit, hogy először majdnem elhittem, hogy a mensi.

25 hetes várandós vagyok, minden rendben van, bár még mindig néha megnézem a wc-papírt, hogy ugyetutinemvérzek.

Ügyes a tested, erős a babád.❤️

2023. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén ebben a cipőben járok, nekem 6+4 hetesen kezdődött, mire orvoshoz jutottam, elmúlt. Utrogestan, cyclogest, Velfem és magnézium. A szédülés és az álmosság nagyrészt a progipótlástól lehet. Az ügyeletes közölte, hogy elmegy, ha el akar, sőt, adjam a kezébe a bőröndöt és köszönjek el. A magándokim közölte, hogy ilyen szép szívhanggal semmi sincs veszve, pihenjek és nyugodjak meg.

Ne ess kétségbe! Majd írj, ha megtudsz valamit!

2023. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Végződhet jól. Mivel pozitív tapasztalatot kértél, az enyémet nem írom le, mert az sajnos negatív lett. De ilyenkor kétesélyes. Úgy látom, mindent megkaptál, amit lehet, ha ezek után nem marad meg, akkor életképtelen. Az ellen semmit nem tudsz tenni, sajnos el kell fogadni. De drukkolok, hogy ne úgy legyen 🤞

Off: Mi az a dicynone és a velfem? Én azokat nem kaptam.

2023. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok, a Velfemben magnézium, b6 és alfa-liponsav van, utóbbi egy gyulladáscsökkentő hatású antioxidáns, támogatja a méh izomzatát.

Igazából étrendkiegészítő ez is.

2023. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5! Köszi. Én csak progit, meg rutascorbint kaptam, babavitamint, meg magnéziumot meg már addig is szedtem.

#4

2023. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jól végződött, 10.hetig fekudtem, progit szedtem es magnéziumot.

Ha progi a gond, biztos h segit! Ha nem... Arra meg ne is gondolj!

Minden rendben lesz

2023. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ĥ

Hát csajok úgy néz ki elveszítettem őt is. Már nem pecsételek hanem rendes piros vérzésem van. Az idén ő már a 3. baba aki itthagy 😭😭😭😭

2023. júl. 27. 06:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj szegény 😢

Orvoshoz mesz? Hatha meg nincs veszve... De sajnos ha nem a progi a gond, akkor valami mas. Hatha ki tudjak vizsgalni. Kitartas!!

2023. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta mivel még kicsi terhesség ennyit tudtunk tennk. Valószínüleg életképten és a természet szelektál 😭
2023. júl. 27. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!