Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasamba térdelt a nagytesó....

A hasamba térdelt a nagytesó. Kora terhességnél ez nagy gond lehet?

Figyelt kérdés

8+2 hetes vagyok. Pont ahhoz a petefészkemhez térdelt, ahol elvileg a sárgatest lehet, elképzelhető, hogy a méhemet is érte. Egyébként is szokott nyomni a petefészkem kicsit, a térdelés után is nyomott, gyorsan elmúlt. Ezelőtti nap is belehuppant az ölembe a semmiből, amikor félig feküdtem, akkor is ezt a pontot találta meg, ugyanúgy nyomott. Nem hiszem el, hogy ilyen szerencsétlen vagyok.


Ilyen korai terhességnél nagy gondot okozhatott ez? Holnap egyébként is megyek dokihoz, csak addig érdekelnének a tapasztalatok.



2023. júl. 26. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A méhed ilyenkor még nem emelkedik ki a medencéből. Nem érhette baj.
2023. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Fuuu kicsit lazíts paramami, se most, se később a terhesség alatt nem lesz semmi, ha a gyereked nem ugrál a hasadon naponta.
2023. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem görcsölsz, nem vérzel, akkor nincs gond!

Egyébként az nem igaz, hogy nem okozhat problémát a későbbiekben sem, ha megrúg, megüt a gyereked. Nyílván a behatás erősségétől függ. Vigyázni kell a pocakra.

2023. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!