Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett az integrált...

Pozitív lett az integrált tesztem 1:70-hez, hogy down kóros lesz a baba, most voltam magzatvízvételen, de még várni kell az eredményre ezért félek, hogy kicsúszok az időből, mert már a 21. -ik hétbe vagyok?!

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 17:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem 1:120 volt,megcsináltattam az amniot,az negatív lett...ma már 2 éves és makk egészséges a fiam.
2010. okt. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akinek rosszabb lett az eredménye a tiédnél (1:50) és ma otthon babázik az egészséges gyerekével. Ha baj van a babáddal hamar fognak értesíteni.Kívánom, hogy semmi gond ne legyen!
2010. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szia!Sorstársak vagyunk.Nekem szerdán jött meg a pozitív kombinált tesztem 1:100, hétfőn megyek genetikai szakrendelésre-ha a terhességi koromat sikerül megállapítani, és betöltött 16 hetem van, akkor meg is csinálják az amniot.Nagyon félek én is, nem a szúrástól, hanem az eredménytől, DE! Gondoljunk arra, hogy itt, most biztosan ki fog derülni, remélhetőleg az, hogy egészséges a babánk.Ha az derül ki, hogy beteg, a szörnyű élmény (maga a művi vetélés) még mindig a kisebbik rossz, ahhoz képest ami egy beteg gyermek megszülése, nevelése jelentene.Ezt a gondolkodásmódot kövesd, de főleg azt, hogy NEM LESZ GOND!Nekem is van már egy egészséges kislányom, nem tudok-akarok beteg gyereket szülni.Pont.nem engedhetem meg sem anyagilag, sem lelkileg, a családom miatt sem, az ép gyermekem miatt sem.Nézzük a pozitív oldalát-biztosat, vagy nagyon közel biztosat fogunk tudni hamarosan és ez jó.Még akkor is , ha esetleg fájdalmas.Tehetetlenül várni, na az a legrosszabb nekem is.Bízzunk!!!
2010. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
07:54-esnek!A 20.heti ultrahangot múlt héten csinálták és mindene megvan,a szíve is jól működik szóval nem mondtak semmi rosszat,hogy külsőleg baj lenne!Elég virgonc a kis pocaklakó és ezért is nagyon szörnyű ez a bizonytalanság!Minden percbe a telefont várni!
2010. okt. 15. 11:28
 15/25 anonim ***** válasza:
10:34-es vagyok.NEM LESZ SEMMI BAJ!Én is félek, és tudom, hogy az eredményre várni-ill 2 hétig nem várni keserves lesz.Nem lesz baj.Higgyünk!
2010. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az amniocentezis utáni felülvizsgálatra 1 hónappal későbbre rendelnek vissza, elvileg akkor mondják meg az eredményt, DE: ha gond van, akkor néhány napon belül keresnek, és újra megcsinálják. (Első rossz eredményre még ők sem mondanak "halálos ítéletet"!) Szóval, ha a beavatkozás után már eltelt egy hét, és még nem kerestek, akkor teljesen nyugodt lehetsz, mert a DNS vizsgálat eredménye rendben van, 99,9%, hogy nem beteg a babád! Viszont, ha a második amnio eredménye is rossz, akkor viszont ugyanúgy 99,9% százalék, hogy beteg a bébi, mivel ez diagnosztika (és nem csak teszt valószínűség számítással...) Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2010. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Minden rendben van a babával és nagyon boldogok vagyunk!
2010. okt. 21. 17:15
 18/25 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!Akkor remélem mostantól kicsit gondtalanabbul várod a picit!
2010. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Orulok nagyon Nektek!

Jo babavarast kivanok, es leld oromed az aldott allapotban!

Minden jot a tovabbiakban!

2010. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia!A szintén bizakodó sorstársad vagyok, a 10:34 hozzászóló.Nagyon örülök, hogy minden rendben van!Jól számolom?1 hét alatt meglett az eredménye a magzatvízvételnek?Nekem hétfőn vették le a magzatvizet Debrecenben, és nagyon remélem, hogy a jövő héten nem telefonálnak.-Nagyon aggódom én is.

Még egyszer minden jót!kívánok innentől-gondtalan, boldog, várandósságot.

2010. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!