Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen napokig nincs vagy...

26 hetesen napokig nincs vagy csak kevés a mozgás normális?

Figyelt kérdés
Elméletileg a mozgást kéne kívülről is látni és érezni de nekem semmi. Van egy ismerősöm neki minden nap 26 hetesen 20-50 a rúgás nekem van hogy napokig nulla. Lehet hogy nem egészséges a baba? Szívhangfigyelővel nézem ilyenkor de az alapján jól van.

2023. júl. 30. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Megnézem a jósgömbömet.


🤨 🌕


Nem rugdos mert nincs neki lába.


Mi lenne ha megnézné a doki amúgy?

2023. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedden voltam nem volt gond. Bár akkor mozgott is egész nap. Szerdán is. Csütörtöktől kezdte
2023. júl. 30. 20:23
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha te nyugodt vagy akkor lelked rajta...én már régen megnézettem volna
2023. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 babyboom567 ***** válasza:
72%
26 hetesen azért már kell mozognia.A szívhangfigyelő egy nagy sz@r.
2023. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Elmenni orvoshoz mert érzem valami nem oké?---neeeeem

Felmenni a gyakorira és írni egy kérdést?---igeeeen.

🤦🤦

2023. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek,ennyi idős terhesen nekem mondta már a dokim,hogy vannak napok amikor nyilván kevesebbet is mozoghat,de ha valami megváltozik drasztikusan,pl egyáltalán nem érzem és semmi nincs se evésre se sehogy,akkor szóljak mindenképpen. Így én sem lennék nyugodt a szívhangfigyelő ide vagy oda.
2023. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a frontok miatt? Elvileg akkor belustulhatnak a babák. Most sok volt egymás után.
2023. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a szívhangfigyelő szar lenne. Sokaknak segít mint ahogy nekem is hogy legalább életben van.


Gyakori? Ja hát tapasztalat érdekelne az embert de itt jó sok bunkó ember van.


7: lehet egyébként. Elutaztunk nem voltunk otthon , sokat is mentem még a lábam is bedagadt rendesen. Picit várok aztán doki. 1 hete jó volt minden. Szívhangja van. Nem tudom mi lehet

2023. júl. 31. 10:29
 9/15 babyboom567 ***** válasza:
0%
A szívhangfigyelő egy szakképzetlen embernek semmit sem ér.Bármikor!! történhet a babával bármi, az,hogy egy hete jól volt ,az annyit jelent,hogy egy hete jól volt, semmi mást.Menj dokihoz, inkább feleslegesen.
2023. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De ha szivhang Figyelővel nézed minden nap és van szívverés akkor mi a kérdés?
2023. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!