Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen napokig nincs vagy...

26 hetesen napokig nincs vagy csak kevés a mozgás normális?

Figyelt kérdés
Elméletileg a mozgást kéne kívülről is látni és érezni de nekem semmi. Van egy ismerősöm neki minden nap 26 hetesen 20-50 a rúgás nekem van hogy napokig nulla. Lehet hogy nem egészséges a baba? Szívhangfigyelővel nézem ilyenkor de az alapján jól van.

2023. júl. 30. 20:06
1 2
 11/15 babyboom567 ***** válasza:
Hiába nézi a szívhang-figyelővel, ha pl kevés lett a magzatvíz és már kényszertartásban van a gyerek.
2023. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem azt mondta az orvos, hogy minden napszakban kell érezni a magzatmozgásokat. Én sürgősen mennék orvoshoz.
2023. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező volt egy ismerősöm aki ugyanígy nem érezte a mozgásokat.(azt már nem tudom hányadik hétben volt)

Előtte való nap volt ultrahangon,semmi rosszra nem gondolt.

Aztán még másnap sem érezte,elment a kórházba,ahol megállapították,hogy a baba már két napja halott volt.

Tehát még a vizsgálat napján halt meg a kicsi neki.szoval én mennék,hiába volt minden rendben a mult héten

2023. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Teljesen jól van a baba. Nagyon alacsony a magzatvíz. Iszok sokat de nekem magasabb ásványi anyagú vizet kell innom és izotonias italokat ami visszatartja a vizet. A másik meg hogy én már vizesedek és a hasamon is sok a víz. Szóval napi 3 üveg ásványvizet plusz az izotonias. És sok pihi mert nagyon vizesedek. De szerencsére a baba nagyon jól van.
2023. júl. 31. 22:17
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja es a szívhangfigyelőt is használjam és számoljam
2023. júl. 31. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!