Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csalhat a cukorterhelés...

Csalhat a cukorterhelés eredménye, ha mozogtam a két óra alatt és vizet ittam?

Figyelt kérdés

Nekem kórházi dolgozó ismerős mondta, hogy hazajöhetek gyalog közben és ihatok.

Kb 5 dl-t ittam meg és 24 perc séta volt viszonylag gyors tempóban hazáig meg vissza.

Lehet emiatt fals eredmény?


2023. júl. 31. 17:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Vettem cukormérőt és figyelni fogom mindenképp.

Első babám, sajnos nem voltam ezzel tisztában és elhittem, amit mondott az ismerős :/

2023. júl. 31. 19:35
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem terhesen épp határon volt a cukrom, diétáznom kellett, utána nem volt gond, mikor a szakrendelésen nézték. Az akkori terhelésnél csak a kórházból sétáltam ki az első padig, kb. 1 perc (bent maszk kellett volna, és amúgy sem akartam a tömegben üldögélni).

Szülés után vissza kellett mennem ellenőrzésre, akkor rákérdeztem, hogy mit lehet csinálni a két óra alatt, azt mondták, hogy hazamehetek a babához. Az nekem is kb. 20 perc volt oda-vissza, de lassú tempóban. Így az éhomi 4,8 lett, a 120 perces pedig 4,7.

Én úgy voltam vele, hogy ennyi sétától csak nem lenne ennyire alacsony, ha a séta nélkül magas lenne...

2023. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!