Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt előtt, lehetnek...

Pozitív teszt előtt, lehetnek már tüneteim??

Figyelt kérdés
25-29naposak a ciklusaim. Általában 29 nagyon ritka évente 1x 2x ha hamarabb jön, soha nem késik. Ha 29 napos ciklust nézek, van még 9 napom menstruációig. 2 napja émelygek, enyhe hányinger gyötör, és szurkál a hasam alja. Csináltam tesztet. Én negatívnak látom. Lehet attól baba? Vagy inkább csak valamivel elrontottam a hasam? 😬😁 Köszönöm a normális válaszokat. 😊

2023. aug. 1. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Terhesség miatt nem lehet tüneted.
2023. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A tünet a hcg-tol van. És azt mutatja ki a teszt is.
2023. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2023. aug. 1. 07:59
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
De igen lehet.
2023. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Jaaj istenem.Hogy a francba lehezne még tünet.Az tudod mikor jön,majd kb.6-7 hetesen.Ráadásul nincs az a teszt ami kimutatná,ilyeb korán.Az ilyen kérdéseket direkt írjátok ki lefogadom.
2023. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Kedves 5#



3 gyermekem van.Pcos + Ir vagyok, 31-33 napos ciklusokkal.

Az első gyermekünkre 2 évet vártunk.


Sosem voltam a rágörcsölős, hőmérős Lh tesztes. Terhességi teszteket sem lőttem havonta, csak mikor éreztem, hogy kell és akkor pozitív is volt..


Első gyermekemnél a beágyazódást is megéreztem. 4 nappal menzesz előtt teszteltem - azonnal pozitív lett ráadásul nem is a legérzékenyebb tesztet kaptam, - még pedig azért mert olyan rohadt szarul voltam. Folyamatosan pisilnem kellett (hormonok miatt) olyan dög fáradt voltam, hogy állva el tudtam volna aludni, és minden szag zavart.

Jelzem pcos miatt követve volt a ciklusom orvos álltal.

2023. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Én is éreztem annó a kisfiamnál szinte azonnal hogy sikerült. Nyilván ez inkább megérzés volt, mint tényleges tünet. De aki jól ismeri a teste jelzéseit, és nagyon figyel is rá, simán érezheti a beágyazódást már pl. És szurkálhat attól a hasa. (Persze szurkálhat ezer más dologtól is azt nem vitatom)
2023. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
8 hetes terhes vagyok,és konkrétan semmit nem érzek. Ez miért van?
2023. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem vagyunk egyformák.
2023. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Aki azt állítja, hogy érzi , az vagy hülye vagy hazudik. Mit nem lehet azon érteni , hogy a teszt a hcg-től pozitív...ha nem pozitív akkor nincs hcg...ha nincs hcg nincs tünet... Amit tünetnek véltek, az menstruáció előtt is ugyanígy lehet, csak tök véletlen, pont sikerült. Ha annyiszor lettem volna terhes ahányszor szurkálàst és hányingert éreztem.... Olyan értetlenül vagytok , hogy hihetetlen...
2023. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!