Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen, , tünetei, ,...

Kinek milyen, , tünetei, , voltak a pozitív terhességi teszt előtt és még mielőtt késett volna?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen.
2017. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érzékeny mellek,mindjárt megjön érzés és a nemvárt napjától hányinger fáradékonyság.
2017. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általánosságban nekem úgy fáj a mellem mint egy sinus görbe. A gyanú az volt, hogy nem így fájt, ahogy kellett volna. A fájdalom intenzitásában nem volt meg a növekedés-maximum-csökkenés. Inkább konstans volt, hamár ilyen matematikai példát hoztam.
2017. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen, utána sem
2017. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Nekem holnap kell megjönnie,de egy jó hete kicsit másabb ,,tüneteim,, vannak mint szoktak lenni. A melleim kicsit jobban fájnak mint ezelőtt (bár kb 2 napja enyhült a fájdalom) és 2x szurkálgatott a hasam alja középtájon ami sosem volt eddig jellemző. És már egy hete görcsölgetek,pedig mensi előtt csak 2-3 nappal szoktam és enyhén,tegnap viszont erős görcseim voltak,azt hittem azonnal megjön. Meg kicsit sűrűbb lett a vizeletem,érzem amikor pisilek hogy nem olyan híg (vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg). De ezektől függetlenül szerintem menzesz lesz ebből,de a hétvégén kiderül.

2017. jún. 9. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Fejfájás, álmosság, alhasi érzékenység, mint pé-kor, krémes folyás (nem sok), szédülés. Utolsó héten.
2017. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanolyan mint menstruacio elott. Mindharom alkalommal.
2017. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden terhesség előtt vérzett az orrom, sosem vérzett egyébként csak mikor pozitív lett a teszt.
2017. jún. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon "szúrkált" a hasam alul és főleg a bal oldalon.Szokott ilyen lenni mielőtt megjön akkor is,de valahogy mégis más érzés volt.Elég sokáig,több napig tartott és nagyon kellemetlen volt sokszor még járni is "fájt".Már gyanakodtam mindenre,h.valami gond van készültem is dokihoz.Terhességre nem gondoltam mert csináltam tesztet negatív lett.Aztán rá kicsit több,mint 1 hétre újból teszteltem akkor már késett 2 napot és pozitív lett.:)
2017. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nekem ma reggel megjött,a hasszurkálás becsapott mert olyat a két terhességem óta nem éreztem. Legközelebb ha megint fog szurkálni a havim előtt nem fogok már meglepődni legalább :)

2017. jún. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!