Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség tényleg...

Második terhesség tényleg hamarabb elkezd latszani, illetve nagyobb lesz a has?

Figyelt kérdés

A nagylanyommal nagyon kicsi volt a hasam és csak kb 6. hónap körül kezdett úgy igazán látszani.

Akkor 57 kg voltam, most 72 (175 cm magas), nem tudom ez szamit-e.



2023. aug. 1. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem így volt, összességben kisebb volt a hasam,kb a 24 héten vették észre ruhában mindkétszer. A 3.nál viszont már 20 hetesen látszott és nagyobb volt, mint az első kettő alkalommal.
2023. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is 72 kg voltam a második terhessegemkor.

A 16.hetenar látszott.

Az elsonel Kb 20 hetesen is csak az látta aki nagyon megnézett hunyoritva

2023. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsővel is óriási volt. Akkor 50-ről híztam 72-re (160 cm).

Második gyereknél 58-ról indultam és alig 65 lettem a végére, mégis látványosan nagyobb volt. Vele a 12. héten úgy puffadtam (és nem ment le), hogy átadták a helyet.

2023. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Nekemhamarabb látszott, de a 3. Később

2023. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem a második hamarabb látszódott. Elsőt 65 kg-al kezdtem. Másodikat 66-al.

Könnyű és sokkal gyorsabb szüléssel zártam. 😊

2023. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem korábban kezdett látszani, de nem lett nagyobb a végére.


Eléggé egyéni a környezetemben is. Első babával amúgy 27 hetesen lett csak egyértelmű kismamapocakom, másodikkal kb 22-23. Ugyanannyival (mármint kilóval) kezdtem mindkét terhességet és szülni is majdnem ugyanannyival mentem.

2023. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 9 hetes. Volt, aki már múlt héten is rákérdezett. Most meg már tagadhatatlanul egyértelmű. Rendes, gömbölyű pocak. Tudom, hogy csak puffadás, de nagyon durva. Nem tudom, hogy lemegy-e ez. Amúgy sem vagyok pehelysúly, és pocakos vagyok, de ez... Mint egy lufi. A naggyal 5-6 hónaposan néztem így ki.
2023. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam bejott, sokkal korábban kezdett látszani a második terhesség, mint az elsö. Pedig a masodikat kevesebb súllyal kezdtem.

Elsőnél kb 62-63 kg körül voltam a 172cm-hez, mikor teherbe estem. Kb 19-20 hét körül kezdett az látszani, hogy lett egy kis “belem”. Pocak jellegü majd csak ezután.

Másodikat 58-59 kg-val kezdtem, és már 10-12 hetesen is épphogy össze tudtam gombolni az átlagos nadrágjaimnál egy számmal nagyobb farmereket. 15-16 hetesen már kisebb pocim volt, 20 hetesen meg már rendesen látszott. Most vagyok 26 hetes, kb összeért a két terhesség, súlygyarapodásban is ugyanott tartok szinte pontosan😄 de a has abszolut hamarabb nőtt és gyorsabban is.

2023. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem előbb látszott a második, viszont a végére nem lett nagyobb a hasam, mint az elsővel, sőt, talán kisebb is volt. De egyértelműen előbb látszott, 8-9 hetesen már nem győztem takargatni, hogy ne vegyék még észre mások a pocakot (volt előtte 3 vetélésem, úgyhogy nem akartuk elkapkodni a bejelentést), az elsőnél meg nem győztem 14 hetesen kinyomni, hogy látszódjon már végre valami. :D
2023. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb lesz a következő gyerek, pocakod előbb látszik meg ez sok mindentől függ. Kérdező és válaszolók, hányadik hétben vagytok?
2023. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!