Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen 119 hcg...

5 hetes terhesen 119 hcg nagyon keves?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Junius 24.en volt az utolso mensim elso napja, eszerint elvileg 5 hetes terhes vagyok. Tudom hogy ket naponta kellene duplazodnia es az a lenyeg, de a 119 hcg az nagyon keves?

2023. aug. 2. 07:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Egy érték semmire se jó!

2 nap múlva ha duplázódik akkor lehet jó a vége!

2023. aug. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem anno azt mondta a védőnő, hogy 4 hetesen kellene hogy 200 körül legyen, akkor lehet bizakodni. De! mivel mindenkinek máshogy termeli a szervezete a hcgt meg akár foganhatott később is, így valóban kell egy új vérvétel.
2023. aug. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pentekre foglaltam idopontot. Olvastam hogy valakinek 3 naponta duplazodik szoval biztosra megyek. Remelem hogy minimum a duplaja lett. 😔
2023. aug. 2. 07:33
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Megkérdeztem, hogy mire jó ezt nézetni? (Azon kívül, hogy legyen min izgulni). Mi miatt kell?
2023. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazabol en azert nezettem meg mert el se hittem hogy terhes vagyok es igy legalabb latom hogy tenyleg. De ami igaz hogy most azon izgulok hogy vajon duplazodik e.. szoval igen. Ma mar azon gondolkoztam amig nem megyek dokihoz fel se megyek az internetre mert csak olvasgatok..olvasgatok es az nem jo
2023. aug. 2. 08:06
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Önmagában egy db érték tényleg semmire sem jó. Ha valóban 5 hetes a terhesség, akkor ez sajnos édeskevés és nem sok jóra lehet számítani, viszont foganhatott később is (nem említetted, hogy hány naposak a ciklusaid). Az 5 hetes terhesség akkor állja meg a helyét, ha amúgy pontos 28 napos ciklusaid vannak, ha hosszabbak vagy össze-visszák, plusz a luteálisod sem 14 napos, hanem kevesebb, simán lehet teljesen jó ez az érték. Plusz a beágyazódás is csúszhat, ami szintén befolyásolja, mikor kezdődik a hcg termelése, ami az első napi értéket szintén meghatározza. Meg pontos ciklusnál is simán késhetett, van, akit ez a rohadt meleg megzavar, valami vírus is terjeng, ami befolyással lehetett rá, stb.


Szóval biztosan úgy érzed, hogy elkeserítő most a helyzet, de erre az egy darab értékre tényleg ne támaszkodj, itt még bármi lehetséges.

2023. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nagyon jól látod...
2023. aug. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utoljara junius 24.-en jott meg es 33 naposak a ciklusaim. Elotte gyogyszert szedtem 7 evig. 4 honap probalkozas utan teszteltem pozitivat. Sajnos hogy mikor volt ovum nem tudom, nem csinaltam tesztet.
2023. aug. 2. 08:16
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
5# Nekem is szépen fejlődött az embrió, szívhang is volt, aztán a 8.hèten megállt a fejlődésben. Mi értelme lett volna akkor 5 hetes terhesen vérvételre futkosni? Te is tudod , hogy bármi lehet. Ne stresszeld magad feleslegesen. Kívánom a legjobbakat.
2023. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es mit latok jol? Hogy keves vagy hogy nem kellene olvasgatnom?
2023. aug. 2. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!