Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van 19 hetesen még...

Miért van 19 hetesen még mindig menzeszszerű görcsöm??? Ma reggel kezdődött kb egy órája tart.. azért érzem ,de nem görnyedek meg semmi.. csak ilyenkor félek amikor görcsölök ma 11 kor megyek genetikaira..

Figyelt kérdés
Multhéten voltam dokinál szintén görcsök miatt, akkor zárt volt a méhszáj.. baba is jól volt. Szedek magneziumot magnesi citricitet. Nap 3 -4 szemet.

2023. aug. 3. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, végig voltak ilyen görcseim.
2023. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De te is megallás nélkül görcsöltél ha elkezdte? Ma elkezdte ,de azóta tart 2 szem

Magnéziumot vettem be..de vannak napok amikor nem görcsölök egyáltalan..

2023. aug. 3. 09:32
 3/10 A kérdező kommentje:
A babaval minden rendben volt a genetikain ma, utana picit elallt a görcsölés de most ujra van es olyan mintha nem is teljesen görcsök lennének hanem a méhem faj konkrétan vette be egy magnezimot de nem igazan hasznal.
2023. aug. 3. 13:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem stresszelsz valamin? Nekem akkor voltam hasonló görcseim szinte egész nap, amikor stresszeltem. Hiába próbáltam elnyomni tudat alatt ott motoszkált bennem a probléma és a pocakom egyből jelzett. 2 napig volt jelen nálam.
2023. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De vannak olyan dolgok amin stresszelek kicsit
2023. aug. 3. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Tágul a méhed, teljesen természetes, ez a növekedéssel jár
2023. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ikrekkel voltam várandós az elején nekem is nagyon gorcsolt a mehem ahogy nyúlnak az izmok minden teljesen természetes az egész nekem a 20het körül hagyta alább mikor már a gyerekek bent rugdostak ezerrel :Dd
2023. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) mar jo lenne ha nekem is alább hagyna :)
2023. aug. 4. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan emeld meg a magnéziumot adagot
2023. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen egyébként a magnézium adag is számít én a berescsepp 375mg szedtem be napi 3xor 1 et irt a doki vagy hogy is volt pontosan nemtudom már, de mindenképp kérdezz rá orvosodnal hogy mennyire javasolja hogy emeld meg a bevitelt magadtól inkább ne én ezen a véleményen vagyok! :)
2023. aug. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!