Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden reggel minimum 2x van...

Minden reggel minimum 2x van hasmenésem, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól mit eszek, 1db magnéziumot szoktam reggel bevenni, de azt is utána..

15 hétben jarok es 44kg vagyok. A baba súlya rendben van



2023. jún. 22. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Probiotikumot próbálj meg.
2023. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a magnézium is és a hormonok is
2023. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vashiány?
2023. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Magnosolv miatt nekem is folyton megy a hasam. Reggel mindig és van amikor napközben is sajnos. Próbáltam más magnéziumot, de egyik sem olyan jó mint ez, úgyhogy hiába a hasmenés ezt szedem továbbra is. Már túl vagyok a félidőn, eddig 1 kg-t híztam gondolom a sok hasmenés miatt, mert amúgy elég sokat eszek. A baba jól van szerencsére.
2023. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magnézium okozhatja. Nekem a magnerot bevált. Az nem hajt meg.
2023. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a maltofertol ment a hasam, azt nem szedsz? (mielőtt megkapom a magamét..: igen tudom, másnak szorulasa van tőle.. na nekem meg nem...)
2023. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!